У Луцьку затримали генерал-лейтенанта російської розвідки. ФОТО

33
12
У Луцьку затримали генерал-лейтенанта російської розвідки. ФОТО
У Луцьку патрульна поліція затримала громадянина Росії, який мав при собі посвідчення генерал-лейтенанта Головного розвідувального управління Генерального штабу Міністерства оборони Російської Федерації.

Як повідомило джерело «Волинь24» в правоохоронних органах, до чоловіка патрульних викликали працівники однієї зі служб таксі.

Мовляв, він не орієнтувався у місті і не міг знайти дороги до готелю.

Коли патрульні перевірили документи чоловіка, виявили при ньому посвідчення генерал-лейтенанта ГРУ ГШ МОРФ.

Чоловік стверджував, що приїхав до Луцька «розводитися з дружиною».

Він – 1944 року народження. При собі, окрім посвідчення і паспорта мав лист, адресований президенту США Бараку Обамі та послам США в Україні і Росії (див. фото).

При ньому також була довідка, в якій йдеться про те, що він перебуває в некомерційному партнерстві «Центр інвестиційних програм Російської православної церкви» на посаді заступника голови Правління. А його сукупний дохід - не менше 80 тисяч рублів на місяць.

Після перевірки працівниками СБУ його відпустили, стверджує джерело.


















Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
12

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
и сразу жопой на кол!!!
Відповісти
У вас там много таких дураков? По моим подсчетам около 40 млн.. Хотя без Крыма и Донбасса долбоебов поубавилось.
Відповісти
Да-да. Долбоёбов поубавилось, ибо они остались в Крыму и ОРДЛО.
Відповісти
Сам такой же долбоеб. Язык твой тебе мешает. Оскорбляешь народ сам урод
Відповісти
Що це за такий недолугий фейк?
Відповісти
ТА ВІН ПРИДУРОК ЙОГО В ПСИХЛІКАРНЮ ПОТРІБНО
Відповісти
Під дурника маскується
Відповісти
Что, так со всей пачкой документов и гулял кагебист по Украине?
Муник его допроса будет, или как?
Пока я добавил одно из предлагаемых Вами изображений в категорию
http://mizugadro.mydns.jp/t/index.php/Category:Hague
Відповісти
Це звичайний фашизм! Правильніше сказати, його сучасна інтерпритація - кремлівський РАШИЗМ, як кацапо-колорадська ідеологія РПЦ Мацковскаго Паханата - сталінсько-бєрієвської псевдоправославної церкви "образца 1943 года разлива". І з ними дідько, а не Бог, не Христос і не Богородиця!
Відповісти
Ну, дайте йому 1500 000 евриків. Після того, як війна закінчиться і Росія виведе з України свої війська.
Відповісти
Якась мутна історія. Пачка документів, старих довідок і липових посвідчень.
Відповісти
Комментарии от бога))))
Відповісти
Хроніки стаціонара)
Відповісти
Это старый больной человек и не относится к ФСБ а ГРУ а это армейская разведка и правильно что отпустили!!!
Відповісти
Таксисту грамоту треба дати. За бдітєльность
Відповісти
Судячи по листу до Обами це ветеран лікарні ім. Кащенка...
Відповісти
В Росії закрили всі психіатричні заклади а дурнів розпустили))) Тепер вони мандруюють по світу)) Питання до СБУ , як він з такими документами на руках потрапив на Україну?))
Відповісти
Олексій, ти правий!!!!
Відповісти
А тупые хохлы поверили в эти фальшивки!!!!!
Відповісти
По форме был одет ? Портупея ? Наган ? Шашка ?
Відповісти
не хватает справки из дурдома для комплекта
Відповісти
Смех смехом, но так, чекисты из Кремля, проверяют бдительность полиции и СБУ Луцка. Походом на Киев, московская "хресна хода" произвела рекогносцировку. Завела спецслужбы, возможно оружие и взрывчатку, скоро День независимости. А теперь "зондируют" почву дальше на Запад.
Відповісти
Из вас конечно совсем дебилов сделали на украине... Вы хоть почитайте этот бред
на поверхности ГРУ к "собственной безопасности" никакого отношения не имеет...
Дегенераты вы вообще представляете что такое генерал-лейтенант, такие уровни сидят в генштабе или руководят целыми направлениями в армии
Відповісти
кстати, а зачем он взял все документы с собой, ради прикола или в этом был смысл?
Вы там совсем тронулись, печатать такой махровый бред.
Відповісти
ему 72 года судя по снилс :) бараны, лепите новости лучше :)
Відповісти
Надо было дать ему фальшивых 150 000 и посмотреть что он будет дальше делать)))
Відповісти
Хохлы, ну скажите честно, вы реально верите вот в такую хуйню? Ну вот честно, действительно верите?
У генерал-лейтенанта російської розвідки вот такое вот замызганное засранное удостоверение как у бабушки пенсионерки???
ВЫ точно там нормальные, вам в водичку ниче не подсыпают?
Відповісти
Че раскудахтался? Тебе самому в водичку ничего не подсыпали?
Відповісти
так ты из тех кому в водичку подсыпают?
Відповісти
Молодці, з такими новинами і цирк не потрібен. Якби не Голос Мордора і не дізналася б про пильних волинських таксистів. Навіть Шарій не зможе розаблачіть таку чесну інфу.
Відповісти
Таких удостоверений в России нет уже лет 15.
Відповісти
Виктор,конечно нет,даже ребенку понятно.что это липа,посмотреть,как фото наклеено..
Но комментарии жесть! Эту древнюю расу,уже ничем не вылечить...ДБ!))))
Відповісти
Украинские СМИ это какое-то запредельное днище.
Відповісти