У Луцьку невідомі «активісти» погрожували спалити гральний заклад

12
8
У Луцьку невідомі «активісти» погрожували спалити гральний заклад
У Луцьку невідомі чоловіки, які назвались активістами, вдерлись у заклад національної лотереї "Спорт Лото" та погрожували спалити його.

Інцидент трапився у ніч з 26 на 27 січня на проспекті Відродження, 18, - інформує власкор "Волинь24".

За словами працівниці закладу, приходили "якісь активісти" і погрожували спалити приміщення. Жінка натиснула на тривожну кнопку і викликала охорону.

Проте до їхнього приїзду "активісти" утекли.

Зазначимо, згідно з рішенням Луцькради від 23 грудня 2008 року “Про затвердження Правил додержання тиші в громадських місцях на території міста Луцька”, заклади "Спорт Лото" мають працювати до 22:00.

Проте більшість нехтує цим правилом та працюють цілодобово.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Правильно зроблять, поробили наркоточкі
Відповісти
Достали своїми гральним закладами, син все повиносив з хати. Я за нехай палять когось вже достало
Відповісти
А чому син такий бовдур? Значить це не його. Хай покине цю справу.
Але не потрібно за всіх "розписуватись" є і такі люди, які виграють.
Просто хтось лох, а хтось і на цих іграх має.
Також кожен сам вирішує грати чи ні.
Алкоголь теж руйнує сім'ї, але його ніхто не забороняє. На все має бути міра.
Хоча я сам проти автоматів. Легалізувати треба лише лотереї та бук. контори. А ті автомати нехай в гртелях 4* ставлять.
Відповісти
Хай муніципали зроблять рейди і напишуть парк протоколів. А то зарплату і форму дають їм а працювати не хочуть, тільки до бабок старих чіпляються
Відповісти
А якщо не вирішать проблему з ними то нафіг нам вони потрібні , розформувати дармоїдів!!
Відповісти
правильно зроблять
Відповісти
Вигнати бабу простіше простого, вона ж беззахисна. А там бобло, хтось стоїть, не так просто
Відповісти
Попри заборону грального бізнесу в Україні взагалі . Міська рада дозволила працювати до 22.00 . Як таке взагалі можливо шановні патріоти в міській раді ?
Відповісти
Живу в будинку, під моєю квартирою " гральні автомати". Що там грають нам відомо. Спокою від них немає. Стоять гроші, мабуть покриває мєнтура, а тому заборони не має.задовбало см будемо палити. А що інакше?
Відповісти
Коли влада бездіяльна ,тоді громада сама наводить порядок так як вважає за потрібне, і нічого дорікати потім активістам за якісь порушення!Нехай поліція наводить лад по закону і тоді ніхто не буде наводити лад "незаконно"!!!
Відповісти
Мабуть ви і є той хтось, хто має на цих іграх. А тому вважаєте себе не бовдуром, але все аукнеться. На чужому ніхто не розживеться, бо втратить більше, можливо не зразу
Відповісти
А чому саме цей заклад.Висновок простий: не так активісти,як представники конкурентів.На всі гральні зали активістів не вистачить.А функціонування їх міцно кришується зверху
Відповісти