Стало відомо, хто збив 17-річну дівчину у Луцьку

11
-3
Стало відомо, хто збив 17-річну дівчину у Луцьку
Поліція встановила, що 17-річну дівчину у Луцьку збив місцевий житель.

У дворі на вулиці Даньшина також знайшли машину, на якій збили дівчину, - повідомляє поліція Волині.

Нагадаємо, що в понеділок, 8 січня, на проспекті Відродження в Луцьку водій автівки «Opel» збив ученицю місцевої школи, котра переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Постраждалу госпіталізували у відділення реанімації. Водій з місця пригоди втік.

Поліцейські за допомогою небайдужих громадян знайшли у дворі одного із будинків на вулиці Даньшина у Луцьку автомобіль «Opel».

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Машину, якою збили 17-річну лучанку, привезли в автомайстерню

Поліцейські також встановили, що за кермом транспортного засобу перебував 21-річний житель Луцького району.

За цим фактом триває досудове розслідування розпочате. Злочинцю "світить" штраф, виправні роботи або обмеження волі строком до трьох років.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Збив людину на переході,втік з місця ДТП і отаке йому "світить"?! Скажіть які "обкурені" приймають такі рішення?!
Відповісти
Штраф????
Йому світить обмеження волі на років 5 як мінімум
Відповісти
Обмеження і позбавлення - різні речі.
Відповісти
Все залежить, яку категорію завдання тілесних пошкоджень було зафіксовано лікарями. Якщо середня/важка тяжкість - кримінал, ст. 286 ККУ , легка - адміністративка, ст. 124 КпАПУ.

І як би не хотілось, щоб цьому недоумку впаяли серйозно, вище закону суддя не стрибне.
Відповісти
якщо людину з місця ДТП забирають в реанімацію, то як ви думаєте, який це стан важкості???? Невже легкий????? Якщо так, то я тоді взагалі нічого вже не розумію. І якщо, не дай Бог, з кимось з моїх знайомих станеться щось подібне, візьму сокиру і буду вершити правосуддя. Надія на міліцію згасає
Відповісти
Ви знову на емоції списуєте і незадокументовані речі. Суддя не має бачити новин з телебачення, читати коментарів і чути нічого, окрім того, що йому дають в документальній формі адвокати і прокурори. Якщо в документах буде сказано "легкої тяжкості", то він мусить діяти в рамках закону і виписати штраф чи інше покарання, передбачене АдмінКодексом даної статті.

Інше питання, чи достатньої кваліфікації та незалежності буває медексперт, який видає такого роду заключення.
Відповісти
і сядеш самим першим, борцун віртуальний)
Відповісти
а чё так до хера светит ??? это за искалеченую жизнь ????!!!!!! пиздец полный !!!! ну правильно, девочек ещё у нас много - есть кого сбивать, убивать )))
Відповісти
Його не судити, його потрібно каструвати щоб не розмножувався.
Відповісти
а був би розумніший, то зняв би бляхи і кинув машину десь гнити в якому селі і шукай вітра в полі...
ось така вона - безкарність блях
Відповісти
Походу ви дуже обізнані як треба замітати сліди. От і на бляхах і знайшли його, значить якщо хочуть то знайдуть на чому б не їздив, і це вже не перший випадок що знаходядь, виродків скрізь хватає, може і на велосипеді їздити ,а міра покарання це вже залежить не від блях, а від суду.
Відповісти