Лучанку з собакою на Різдво хотіли вигнати з маршрутки

18
7
Лучанку з собакою на Різдво хотіли вигнати з маршрутки
Лучанку Ларису Жаловагу виганяли з маршрутки за те, що вона їхала з собакою.

Інцидент у транспорті трапився у Різдво, 7 січня, - написала вона на своїй сторінці у Фейсбуці.

Жінка зі своїм домашнім улюбленцем - собакою Корою - їхали з центру у район Балки.

"Їздили до мами в гості. Туди - у тролейбусі, звісно, з проплаченим проїздом, пес в наморднику. Все гарно", - пише вона.

Проте дорога назад не обійшлась без пригод. Лариса Жаловага та Кора сіли у маршрутне таксі №2. За словами жінки, водій почав волати: "Ану вийдіть з маршрутки!".

"Кричить три рази, поки пасажири не починають йому в такт: "Собака в наморднику". За проїзд заплачено (за собаку теж), сидимо, а настрій - фе", - розповідає лучанка.

Зазначимо, що пункт 44 постанови Кабміну "Про затвердження Правил транспортування тварин" від 16 листопада 2011 року наголошує:

"У разі перевезення домашніх тварин автомобільним транспортом у салоні транспортного засобу допускається перевозити дрібних тварин у кошиках, сумках із суцільним дном, птахів у клітках, собак у намордниках за наявності повідка, за умови, що тварини не забруднюють салон та речі пасажирів і розташовуються на підлозі, а за наявності підстилки - на сидінні (під час перевезення в таксі)".

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
немиту смердячу алкашню можна возити, а доглянутих собок в наморднику не можна?
Відповісти
Правильно водій поступив
Відповісти
наморднік на водія надіти потрібно
Відповісти
ці водії душ не приймають, зуби гнилі та прокурені... не можна їх пускати в маршрутку.
Відповісти
Так вперед за кермо! Покажи як потрібно, язиком тріпати ж не маршрутку водити.
Відповісти
Я б не хотіла їхати з собакою поряд.Не люблю їх і дуже боюсь.І хай вже вибачать мені палкі собаколюби,але я на стороні водія.
Відповісти
Тут справа не у водієві! Є загальні правила і якщо вони не порушені то йдіть і пасажири і водії лісом, маю повне право везти собаку!
Відповісти
Їхав в цій маршрутці. Ситуація була такою як і описала хазяйка собаки. Якщо не помиляюся вийшли на зупинці біля головного корпусу СНУ. Водій не правий абсолютно.
Відповісти
Мені, наприклад, неприємно відчувати поряд із собою чужого пса, хай навіть найкращого для когось. Я теж люблю собак, але тих що знаю.
Відповісти
Цікава позиція.Люблю тварин яких знаю .А яких не знаю?
Відповісти
Якмх не знаю - не люблю, особливо - продажних журналюг ))
Відповісти
Особисто мені дуже неприємно їхати поруч з величезним псом. Хай навіть і в наморднику. Наскільки я розумію, пес ще й місце займав? А підстилка була присутня?
Відповісти
То давайте горил тюленів в маршрутці возити.А як би когось покусав то кричали що водій га...н.
Відповісти
а свиней у наморднику можна везти
Відповісти
у люцьких маршрутках двоногі свині їздять без намордників.
Відповісти
можна, якщо хазяїн - теж в наморднику
Відповісти
хочу в театр з собакою
Відповісти
Чем больше узнаю людей, тем больше нравяться собаки. Геніально
Відповісти