«За Януковича жилось краще», - луцький депутат на сесії

24
-1
«За Януковича жилось краще», - луцький депутат на сесії
Луцький депутат від «УКРОПу» Микола Дендіберін заявив, що за Януковича в Україні жилось краще.

Про це стало відомо 4 грудня під час сесії Луцької міської ради.

Нагадаємо, у луцькій мерії зчинився скандал через поновлення договору оренди під ринком «Привіз» підприємству, яке належить екс-голові Волинської ОДА Олександру Башкаленку та його дружині Людмилі Башкаленко.

Суперечка зокрема виникла між представниками проукропівської більшості та представниками опозиції.

Останні переконували, що це питання виноситься з порушенням регламенту і на догоду скандальному-екс-регіоналу. Натомість представники більшості переконували, що усе законно.

Емоційна перепалка дійшла до того, що депутат Юлія Вусенко («Самопоміч») попросила Миколу Дендіберіна («УКРОП») говорити українською. На що той відповів, що за Януковича і то краще жилось.

«При Януковичі як жили, і як зараз живуть? При Януковичі краще жили, ніж при вашому Порошенкові», - наголосив Микола Дендіберін.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Краще, це вже й нема чого обговорювати
Відповісти
Микола Євгенович, Янукович чекає Вас в Росії.
Щасливої дороги!
Відповісти
чімадан,вакзал,растов
Відповісти
Ну чого зразу Рассєя, вокзал - він же ж прав. Тільки в нас правди ніхто не любить
Відповісти
Ну чого, ну чого...
А того! Якби він сказав, що ми живемо гірше, ніж сусідня Польща, і я, як ваш депутат пропоную переймати досвід з сусіднього Хелма в тому чи іншому питанні, то це по справі. А він вихваляє особисто Януковича і тим самим країну, в якій він сховався. Тому чімадан, вакзал, растов
Відповісти
Цей депутат хамитьпродавцям у Вопаці,коли купляє калбаску і сир
Відповісти
Дендіберін правий,зараз тільки комсомольцю Гунчику живеться дуже добре.
Відповісти
А хто цого тут тримає...підказати як знайти "яника"
Відповісти
його не шукати шукати потрібно, а повертати
Відповісти
Хто голосував за цього Дендибіла?
Признайтесь? Як може людина таке молоти язиком, хіба він перед тим десь щось ним робив
Відповісти
При яніке жилось луше, патамушта укропа небіла
Відповісти
Сказати тобі куди іти зі своіім яником..?!
Відповісти
"укропа небіла, небіла, небіла" (тіпа песня пра льотчікав) "жилось всем луше, веть тагда укропа небіла"...
Відповісти
Диндиберин толковий хлопець виявляеться....
Відповісти
в коментах тільки вереск свідомих.. а в чому Дендіберін не правий???
Відповісти
Не правий в тому, що ніхріна не робить, щоб покращити стан справ в країні
Відповісти
Якби ці слова встав і сказав україномовний депутат, то подібна реакція була б відсутня. Дендіберін частково має рацію, але він не володіє мовою і з презирством до неї ставиться. Це викликає відторгнення, як викликає відторгнення муха в тарілці з бульйоном. Тим паче, що сьогодні ворог №1 України - Росія. До речі, російський аналітичний центр Левади дає дослідження, що сьогодні 90% російських солдатів готові жорстоко вбивати українців. Ось вам робота пропаганди. Пропаганда сильніша за зброю. Зброя вбиває вибірково, а пропаганда косить всіх підряд. А Денді бажаю вивчити мову. Ще не пізно. Карл Маркс почав вивчати російську за 3 місяці до смерті, навіть знаючи про свою смертельну хворобу.
Відповісти
щоб покращити стан справ треба маленького українця з великим батогом.
Відповісти
бандерку- кошкодава, шо лi?
Відповісти
ПРИДУРОЧНА ЗАЯВА УКРОПІВЦЯ
Відповісти
Укроп - не партія, а зброд лукавих продажних шкур, які продалися жидам за крихти з панського столу.
Відповісти
Правильно сказав. Правди ніде діти. А в Росію нема чого людей посилати. Україна - рідна домівка для всіх українців, а не для пропорошенківської спільноти.
Відповісти
депутат трохи прикурений і тому, напевне, не с*ить сказати те, що вже всі давно розуміють. найкраще це розуміють свідомі, які верещать так, ніби їх вкусили за х..., бідненькі.
Відповісти
Хто голосував за цього маразматичного жида? Проголосуйте ще раз.
Відповісти