Луцьком вночі «гасав» п’яний камікадзе на «бляхах»

18
1
Луцьком вночі «гасав» п’яний камікадзе на «бляхах»
Луцькі патрульні на проспекті Перемоги під ранок зупинили водія, алкоголь в крові якого перевищував допустиму норму в п’ять разів.

Про це повідомляє власкор видання «Волинь24».

О 4:40 30 жовтня екіпаж патрульних спільно з групою швидкого реагування «Самооборона Волині» зупинили автомобіль Audi А6 на польських номерах.

З’ясувалося, що алкоголь у крові водія ставив 1.02 проміле, що в п'ять разів перевищує допустиму норму.

Транспортний засіб передали під розписку тверезому водію.




Теги: луцьк
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
1

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чому віддали авто поляка ? на штрафмайданчик треба було, що власник приїхав з Полщі та заберав.
Відповісти
Немають права, авто можна забрати за рішенням суду або прикордонна служба якщо порушені умови ввозу авто(звичайно ніхто з митниці не буде їхати і його вилучати) а просто так ні.
Відповісти
Можна і треба забирати,якщо є підозра у легальності реєстрації авто.
Відповісти
не хочю Вам хамити.
1. Авто скоріш за все ввезено легально на 1 рік,як всі інші.
2. Є підозра що ви свою квартиру вкрали, прийшов патрульний і вигнав Вас, бо в нього підозра...не смішіть людей.
Якщо не розбирайтесь в законах то спочатку почітайте а потім пишіть тут
Відповісти
" скоріш за все" ....це не доках.... Іноземне авто не квартира, власник є поляк,то ж нехай приходить за своїм автом.
Відповісти
Легальної схеми на 1 рік неіснує!!!
Відповісти
На штрафмайданчик можуть, а забрати ні
Відповісти
На штрафмайдан. Потом запрос на таможню. Нарушение будет 100%. Суд. Штраф тысяч 150-200. Просто нашим ментам лень, или такой команды пока не дано.
Відповісти
Не может быть! Вы все врете! Это шоколадный произвол против честных и благородных "евробляхеров"! Кстати, тут еще один "бляхер" перестрелку устроил ночью в городе - ну то таке, бедного мальчика надо понять и простить - это все "порошенкивсько-аваківська свора" виноваты.
Відповісти
Якщо людина ідіот то всеодно чи вона на бляхах чи еврей чи чорношкірий чи українець. якщо влада ідіот і неможе(нехоче) зробити розмитнення 500 баксів, або машину забирають, тоді шукати всякіх стрілків и синіх булоб просто а так...
Відповісти
Ну-да, ну-да. "Терроризм не имеет религии" - слышали уже. А то что каждый очередной ушлепок на дороге - то обязательно на "бляхах", ну так это совпадение. А почему именно 500? За столько погранец на кордоне пропускает? Я вот в свой "мерс" за два года вложил три косаря. Расскажи мне как у вас денег нет платить "цiй сатрапськiй державi".
Відповісти
вам клоунам зроби навіть 500 баксів мито, то ви хєр будете розмитнювати. Бо кричатимете, що злочинна влада вас обдирає і краде ваші гроші. ніщєброди ви
Відповісти
Да нет, я к тому что содержать б/у люксовый авто - это дорого. Автосервису плевать на каких номерах твой "мерс" или "бимер". Значит деньги-то как раз у них есть. Как и желание быть хитрожопее всех остальных, "лохов" как они считают. Отсюда и наглости выше крыши. Да, конечно есть много адекватных автовладельцев - но общей картины это не меняет. Проблема есть - и ее надо решать.
Відповісти
Не можу зрозуміти, що означає віддали автомобіль. Маємо факт використання транспортного засобу в стані алкогольного спяніння. На штафмайданчик однозначно, на польських бляхах чи на канадських, українських не має різниці. Власник автомобіля теж мусить нести відповідальність за використання транспортного засобу. Тоді може буде якийсь порядок. Може комусь урветься бізнес, але власнику авто перш ніж давати дозвіл на керування треба зважити на наслідки.
Відповісти
щойно цей довбак ледь не вліп у фуру , обганяючи весь потік по зустрічній на мосту на Рованцях
Відповісти
Вы думаете, что тот чувак, который попался в 5 утра, будет ездить сегодня в час дня??
Відповісти
Таким упирям усе по цимбалах
Відповісти
Якби декілька штрафів відправили власникам авто в Польщу, то б поляки перестали би підставлятись з бляхами.
Відповісти