Журналістка «Аверсу» Наталка Поліщук «попалася» в СБУ

24
6
Журналістка «Аверсу» Наталка Поліщук «попалася» в СБУ
Журналістку телеканалу "Аверс" Наталку Поліщук та оператора цього ж каналу "закрили" на території автостояники СБУ, де вони знімали автомобілі.

Про це "Волинь24" стало відомо з власних джерел.

Зокрема, охоронець управління, побачивши, що на територію режимного об'єкту зайшли невідомі люди, закрив ворота. Таким чином він заблокував "гостей" на території і викликав поліцію.

Як пояснюють в СБУ, вони це зробили, оскільки "аверсівці" проникли на режимний об'єкт, не вказавши причин перебування.

Станом на зараз на місці працює поліція та з'ясовує обставини події.

Нагадаємо, СБУ оприлюднила записи телефонних розмов керівника громадського формування «Варта порядку» Олександра Тиводара, в яких він дає вказівки стежити за людьми, а також - купувати спецзасоби.

На одній із плівок зафіксована телефонна розмова Тиводара про передачу знятих відео телеканалу "Аверс", зокрема Наталі Московці.

Дивитись також фото, зроблені "Вартою порядку" під час стеження.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зробіть так щоб вона навіки в підвал попала
Відповісти
Це та що по дорозі п"яною ходила? може так само забрела в режимний об'єкт?)))
Відповісти
Ізвінітє, канєшно, но це вже з боку Поліщук мазохізмом попахує... Чи просто дура?
Відповісти
Гуманизм — это спасти от смерти раненую птицу и… Посадить её на всю жизнь в клетку…
Відповісти
Нарешті!!!!!!!
Залиште її собі!
Відповісти
АААА! Прєкращай, бо зараз інтернет вирубають!))))))
Відповісти
Хто?)
Модем заллють ті, хто радісно п*є шампанське після цієї радісної новини?
Відповісти
Ага... Значить революційні настрої внутрі коллєктіва нє одінокі... Но пасаран!)
Відповісти
дівчино, випий пальонки, і йди по дорозі гуляти! Може хто нарешті переїде
Відповісти
Знову показали себе..)))
Відповісти
попалася, дорогушка
Відповісти
Та яка дорогуша? Дешевка!
Відповісти
Я б хотела летать научиться,
Или нет! Не учиться — уметь!
Белокрылою взмыла бы птицей
В облака, чтобы вниз посмотреть, —

На мой город, на двор и на садик,
Где гуляешь с любимою ты…
Для того чтобы просто нагадить
Прям на головы вам… С высоты…
Відповісти
Вхід рубль - вихід два :)
Я розумію, що четверта влада і все таке... але не можна ж так грубо порушувати.
Відповісти
Ця гнида Поліщук знову вилізла з небуття? Не знав. Як їй вдається? Не знав,що вона в Аверсі. Там її місце і вже мабуть останнє. З Аверсу є одна дорога - в нікуди.
Відповісти
Помийні ями завжди працювали і будуть. Знайден собі ще гірше дно
Відповісти
Відкрив 10 ящиків шампанського!
Пригощаю всіх!
Осболиво СБУ
Відповісти
Да шо ви так на той Аверс насіли. Там хароший, душевний колектив. Гарні дівчата.
Відповісти
От якого дідька вони туди полізли?Хотіли повторити успіх київських колег?А вийшло навпаки)Добре,що дупу не відстрелили)))
Відповісти
Журналісти реально вже офігелі!!! Ведуть себе ніби їм все дозволено! А якщо десь попадаються то верещать що це політичний тиск, заказуха тощо... ціну собі набивають!!!! А рельно звичайні двохрубльові нікчеми....
Відповісти
Не трогайте коллег! Продажные шкуры! Бандеровцы! Единственная ЧЕСТНАЯ телекомпания! Наташа (ы) - мы с тобой (вами)!
Відповісти
Аверс це продажний канал і всі це знають.
Відповісти
Злі ви всі. Може вона собі мужика нормального пішла шукати.
Хіба задоволена жінка може йти кудись і нариватися на щось? Ні. Значить в Наталки немає нормального довбаря
Відповісти
Не булоб таких Наташ,нам би небуло про що читати.Інтернет видання телеканали спеціально і тримають таких вівчарок.Канал набирає рейтинг непомітно для всіх.Це закон піару.Коли ти на слуху у людей ти цікавий для всіх,а от про Вусенко вже всі забули А яка була цікава жінка,де вона тепер?
Відповісти