--> «Тільки дивись, щоб за тобою ніхто не йшов»: розмови «Варти порядку» | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

«Тільки дивись, щоб за тобою ніхто не йшов»: розмови «Варти порядку»

8
7
 «Тільки дивись, щоб за тобою ніхто не йшов»: розмови «Варти порядку»
В СБУ оприлюднили записи розмов членів «Варти порядку», які стежили за людьми та купували «жучки».

Зокрема, правоохоронці отримали запис розмови керівника громадського формування Олександра Тиводара та Романа Демидюка, під час якої вони радились, які засоби для стеження купити.

З їх слів, вони були замасковані під годинники та ручки, а купувались – закордоном.

Очевидно, Олександр Тиводар розумів, що купівля таких речей незаконна, адже радив своєму поплічнику самостійно не забирати їх на пошті, а натомість – "послати когось", а ще – переконатись, що за ним ніхто не йде.

СЛУХАТИ ПЕРШУ ЧАСТИНУ ЗАПИСІВ РОЗМОВ "ВАРТИ ПОРЯДКУ"

СЛУХАТИ ТРЕТЮ ЧАСТИНУ ЗАПИСІВ РОЗМОВ "ВАРТИ ПОРЯДКУ"





Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Слєді за сабой, будь астарожен.
Відповісти
якщо їх і тепер не прикриють.... це буде всьо.
Відповісти
всьо, варта, п***а вам лахі!
Відповісти
Але лохи, попалили всіх і навіть Петровича. Будуть сидіти.
Відповісти
Два козли смердючі. Думали, що взяли бога за бороду, бо за ними палиця. А палиця хер на них клав з прибором. Гадали, що тільки вони можуть слухати, а їх не можуть. Козли неграмотні, пастухи!
Відповісти
Ну шо Рома допригався... Я тобі казав, шо ти рано чи пізно дограєшся своє наружкою, а ти казав, та ти шо там за мною такі люди стрять, там такі бабкі, сам Палиця все кришує... А від наших пацанів з 7-кі, тобі окремий привіт, вони чекають з нетерпінням зустрічі з тобою, спитати, як це так, що ти їх бивший колега, фоткав їх і скідував тим козлам укроповським, знаючи що це робити не можеа, зо вони засекречені... Так що чекай тепер...
Відповісти
замєстітєль, не нєрнвнічай так ;)
Відповісти
демидюк з видерти. тільки у видерті лохи хваляться бабам робочими моментами.
джеймсбонд видертський. цікаво, хто перший йому вламає: тиводар чи волянюк. ручку з камерою для волянюка мав передати
Відповісти