Поліцейські потрапили в ДТП на межі Волинської та Рівненської областей

10
2
Поліцейські потрапили в ДТП на межі Волинської та Рівненської областей
Патрульні потрапили у ДТП на межі Волинської та Рівненської областей.

Поблизу Цуманського перехрестя в аварію потрапив екіпаж патрульної поліції, - повідомляє ЧаРівне.

Деталі ми повідомимо згодом.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Новий Оутландер!Майте совість!
Відповісти
Понабирали по оголошенню дебілів...
Відповісти
Тестували максималку :DDDDD
Відповісти
Це трапилось в моєму селищі.
Патрульні наздоганяли порушників і не впорались з керуванням.
А чому стільки багато злорадісних коментарів ?!
Люди! Схаменіться!!!!
Відповісти
просто їм водійське посвідчення видавали разом з поліцейським без навсаня от і результати що в роботі що в їзді))))
Відповісти
Понабирали клоунів. Був свідком їхнього патрулювання. На пріусі 160 км на годину, без маячків, на дорозі Луцьк - Ковель. Цим поліцаям замість авто, козу видавати потрібно, та і то роги пообламують.
Відповісти
Зараз ті немічні поліцаї за свій кошт зроблять авто, зрозуміють що то дуже дорого, і більше не будуть нажимати на гашетку якщо їздити не вміють!
Відповісти
Попризначали школярів максимум студентів на вигляд їм 18-20 років які пройшли стажування декілька місяців тепер маєм такий результат
Відповісти
А протокол по скоєнню ДТП хто на цих клоунів хто буде складати??? І за те, що пошкодили електроопору?!
Відповісти
Стовп винен полюбому. А якщо серйозно то понабирають дебілів.Ось де гроші платників податків.
Відповісти