«З людей роблять дурнів», - лучанка про готель в луцькій тюрмі

15
-3
«З людей роблять дурнів», - лучанка про готель в луцькій тюрмі
Журналістка газети "День" Наталія Малімон вважає, що створення готелю у луцькій тюрмі - це аморально.

Про це вона написала на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Готель у тюрмі, навіть колишній - це аморально. Так вирішили свого часу у Львові, в Майданеку.... Луцьк робить по-своєму. Найпротивніше, що з людей роблять дурнів, прикриваються ідеєю вшанування пам'яті розстріляних тут та в околицях", - йдеться у дописі.

На думку журналістки, владі і "культурному" міністерству, які могли б впливати на ці "бредові" ідеї, абсолютно байдужа насправді ця пам'ять.

Натомість керуючий Волинською єпархією УПЦ КП владика Михаїл "бачить за цим шану і пам'ять".

"Коли ми почали працювати над цією темою, то, виявляється, це вже є в інших країнах. Як найвідоміший готель-в’язниця в Європі “Алькатрас”. То чому європейці, які говорять про демократію, роблять правильно, а ми от в Луцьку такі грамотні й робимо неправильно?” - розповів владика Михаїл у інтерв'ю "Волинь24".

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Краще щось зробити, чим просто стоятиме закинуте, тому немаю нічого проти, хоч і попів не терплю
Відповісти
А МУЗУЧИЛИЩЕ ЗА РАДЯНСЬКОЇ ВЛАДИ, ЦЕ МОРАЛЬНО? ЧОМУСЬ ТОДІ ВСІ МОВЧАЛИ. . .
Відповісти
а хіба тоді можна було протестувати?
Відповісти
Міську раду туди перевести а в бувшому польському будинку де тепер Міська рада і
напів поржній відкрити картинну галерею для волинян. Всерівно усі питання депутати вирішують по ресторанах.
Відповісти
Знову картинну галерею?Подуріли.
Відповісти
З двома картинами: Рєпіна "прібиль", та Попрошенко "пиЖити по Новому"!
Відповісти
це ви з людей дурнів робите...що вам не подобається..люди придумали цікаву ідею і втілюють її у життя, і я вважаю, що це цілком нормально, що з цієї будівлі зроблять місце де можна буде і ознайомитися зі всім, і заодним заночувати..звичайно будуть заробляти на цьому, а чому б і ні, якщо є така можливість...займіться краще іншими, кориснішими справами..
Відповісти
Просто супер. Я в захваті. Якщо буде можливість там пожити - обов'язково її використаю
Відповісти
Який Алькатрас? Там треба зроби музей злочинів комуняцької влади,яка знищила тисячі лучан.
Відповісти
Почитайте у Вікіпедії, що таке тюрма- Алькатрас, і чим вона відрізняється від тюрми луцької
Відповісти
Там величезне приміщення, якого вистачить і на готель і на музей з картинною галереєю.
Відповісти
Є ще один момент, який трохи пояснить цю публікацію. Пані Малімон працює на Московський Патріархат...
Відповісти
Сава Вітер - до чого тут патріархат? Пані Малімон висловила свою позицію як мешканка Луцька. Має право. Тим паче, у себе на сторінці. Не подобається - не читайте.
Відповісти
ну от я прихильник Київського Патріархату, а в чому різниця, такі самі здирники і бариги - во главє з Михаїлом - главним Баригою, тільки свої, рідні і прикриваються патріотичними гаслами. На людях гризуться, а поза очі цілуються, незалежно від патрархатів.
Відповісти
1. Алькатрас не в Європі, а в Америці, США, затока Сан-Франциско.
2. Коли це Алькатрас став готелем? Музей так, але не готель! Тим більше не хостел!
3. В Алькатрасі сиділи відомі гангстери і він прославився не злочинами нквд чи розстрілами, а тим що звідти не можна було втекти через знаходження на острові оточеному надто холодними водами затоки.
4. Почаївське ПТУ і Лєнінградская сємінарія/школа попів/грушників дається взнаки!
Відповісти