Луцька «Волинь» відкрила лік голам у першій лізі і програла

3
2
Сьогодні футболісти «Волині» в третьому турі чемпіонату України в першій лізі поступилися на виїзді з рахунком 1:2 краматорському «Авангарду».

Перший гол наші земляки пропустили вже на 16-й хвилині – невдало зіграв на виході 34-річний ветеран «Волині» Віталій Неділько, який напередодні повернувся в клуб, не знайшовши собі нової команди. Гол забив Віталій Собко.

Далі Неділько грав більш упевнено, грубих помилок не допускав і не раз рятував «Волинь» від більших неприємностей. І все ж на 71-й хвилині Єрмаков після подачі кутового виграв боротьбу на другому поверсі й довів рахунок до 2:0.

Уперше забити за «Волинь» у першій лізі вдалося 17-річному Владиславу Дмитренку, який у середині другого тайму замінив Данила Безкоровайного. Наш нападник на 82-й хвилині матчу обіграв двох захисників і пробив точно у ближню «дев'ятку» воріт Денчука.

Хоча арбітр додав до основного часу 5 хвилин, лучани цим не скористалися.

Матч закінчився з рахунком 2:1 на користь «Авангарду».