--> Водій маршрутки «Луцьк - Світязь» не захотів везти учасника бойових дій | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Водій маршрутки «Луцьк - Світязь» не захотів везти учасника бойових дій

25
-6
Водій маршрутки «Луцьк - Світязь» не захотів везти учасника бойових дій
Як не вмовляла чоловіка касир автостанції, захиснику водій відмовив.

Про це пише “Кордон”.

Випадок трапився 10 липня на автостанції у Любомлі. Водій автобуса "Світязь-Луцьк" відмовився перевезти учасника бойових дій. Попри вмовляння касира “достукатися” до водія не вдалося.

Обурення з цього приводу та фотографію водія опублікував на своїй сторінці у “Фейсбуці” Андрій Сахарук.

“Ось це розжиріле ставоріння 10.07.17р. відмовилося перевезти пасажира з посвідченням УБД при наявності квитка…І це попри вмовляння касира автостанціі. При цьому в нього не було ЖОДНОГО! пільговика…(маршрут Світязь-Луцьк,а/с м.Любомль)”, – пише чоловік.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
був на Сході з перших днів і на протязі 9місяців , маю учасника ато , ще ніразу нескористався,,, бо отримав його а сотні побратимів при мені загинуло , це- для мене як документ який засвідчує про те що я боронив Україну , а не квиток для проїзду, .Нажаль хто його отримав "зі смертю" на очах їм і некористується а ті "приблатноні" особливо колишні міліціонери і сбуушники які їх отримали на ора за три тижні біля передової їми трясуть перед всіма !
Відповісти
це власна справа кожного - користуватись пільгами чи ні. оскільки пасажир навіть не викликав поліцію (що варто було б зробити), то він явно не "приблатноний", як ви виразились
Відповісти
це власна справа кожного - користуватись пільгами чи ні. оскільки пасажир навіть не викликав поліцію (що варто було б зробити), то він явно не "приблатноний", як ви виразились
Відповісти
Дійсно написано одиниці,які отримали ті посвідчення користуються ними....А хто хизується тим посвідчення то здалека тільки бачив ті передові а строїть з себе невідь що
Відповісти
якби ти був учасником АТО то так би своїх побратимів не обсирав...це ти блатний і маєш кошти на проїзд а може в когось їх немає, держава багато обіцяла але нічого не дала...ти нічого не написав про водія, а він перевищив свої повноваження і ним має займатись прокуратура тим більше це не перший випадок
Відповісти
Будучи в АТО мене вкусив комар і я втратив багато крові. Тепер хочу стати народним депутатом, 10 соток землі, пільги, 2 мільйони гривень готівкою і грамоту. Да, й обовязково безплатний проiзд. Бо за ідею воюю, а не за якісь там матеріальні цінності.
Відповісти
Убийся об стіну , виродок.
Відповісти
Даю за яйця цього кабана 15 гривень
Відповісти
країна пільговиків...
Відповісти
Як людям не соромно таке коментувати поки в Україні їде війна.
Відповісти
З ким воюемо? Шось нiчого не чув...
Відповісти
Закон дає право на пільги,хто відмовляє пільговику-порушує закон.А за порушення закону-покарання!Ось і цього водія наказати по повній,іншим не виникне бажання так вчиняти ПО СВИНСЬКИ!!!!!
Відповісти
в нас закон про безплатну освіту і медицину і що !?? мабуть освіта і лікуваня важливіше контролювати ніж безкоштовний прооїзд !?
Відповісти
Важливіше бо ти розумник видно в АТО не був. Ти подумай своїми місками якщо так ставитись до атошників хто піде захищати твій мирний спокій на Україні.
Відповісти
якби атошники не захищали мирний спокій,то давно би був мирний спокій...Ви не захисники українців,а захисники інтересів Порошенка...Через вас тупих люмпенів зі зброєю в країні війна...
Відповісти
Якби-якби в тебе в роті гриби росли щоб багато не вякав. І не Порошенкаб згадував ,а Путіна. Сам .............
Відповісти
про Путіна хай росіяни переживають.Я українець і мені важливо,щоб в Україні був мир і спокій.А вам,атошникам,хочеться війни і розрухи та при цьому пільг,грошей і землі двадцять соток...
Відповісти
Якщо в людини не було коштів як до їхати,а посвідчення є чому нескористатись? Хай той водій іде Україну в АТО захищати. БО СБУУШНИКИ ЯКІ МАЮТЬ КОРОЧКІ НЕ ЇЗДЯТЬ В МАРШРУТКАХ, а на своїх іномарках.
Відповісти
Якшо нема грошiв- сиди вдома....
Відповісти
Довго думав ??????????
Відповісти
Путен приде, пiльги забире
Відповісти
ЖИРНЕ чмо,в Ато його.
Відповісти
Водій мололець
Заї..ли дормоїди
Відповісти
Підмийся, бовдуре!


Відповісти
За жрачку Донецьким платим!То чому не можемо заплатити за проїзд атошникам?
Відповісти