Ігор Поліщук став радником міського голови

13
0
Ігор Поліщук став радником міського голови
Екс-секретар Луцької мерії Ігор Поліщук тепер став радником міського голови.

Відповідне розпорядження підписав в.о. мера міста Григорій Пустовіт.

До того ж, згідно з розпорядженням, Ігорю Поліщуку присвоїли 7-й ранг посадової особи місцевого самоврядування.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
кошмар, чим вони там займаються? тільки й чути - про посади, комітети, ранги, надбавки, оклади... звіздець якийсь....
Відповісти
яка ганьба. І вони ще мріють ,що лучани будуть за укроп ,після всіх цих цирків, голосувати
Відповісти
вони не мріють, вони готують бабло...
Відповісти
А що в Луцьку є вже мер?
Відповісти
Мера ще не обрали, а радників "греблю гати". Ось ще один з"явився. Що ж він там нарадить?
Відповісти
Я буду в.о. мера, ти-моїм заступником.
А якщо ти - в.о. мера, то я-твоїм радником.
Це любов, не інакше...
Відповісти
Коли і хто вже той бардак припинить??? Що вони виробляють? Лише про свої статки дбають, надбавки, ранги... була ж заборона для чиновнікив про вси надбавки, премії...?! Це просто жах!!!
Відповісти
Використовують тимчасову владу проти самих себе.
Відповісти
Згідно підрахунку, на сьогоднішній день, голови міськради нема, проте є п"ять його заступників і вже чотири радники із зарплатами більше 20-и тис. грн за місяць та ще й з
надбавками... Це ж грабіж міського бюджету!!!
Відповісти
ВОРОНИ!!!!! З ОДНІЄЇ ГІЛКИ НА ДРУГУ.....бандіти....
Відповісти
клоуни і аферисти. скільки можна надругатись над містом? всіх на помийку історії
Відповісти
А чому ніхто на Май... Площу не вийде, всіх такий бардак влаштовує?!
Відповісти
усе смішно і прімитивно
Відповісти