«У нас є лукаві псевдохранителі історії», - митрополит Михаїл

22
-2
«У нас є лукаві псевдохранителі історії», - митрополит Михаїл
Митрополит Луцький та Волинський Михаїл різко розкритикував людей, які виступають проти розбудови Луцька, аргументуючи свою позицію тим, що місто історичне.

Про це він заявив 18 червня під час богослужіння на залишках церкви Іоана Богослова, що на території Луцького замку.

«Потрібно любити своє місто і розбудовувати його, а не просто казати: «Ми живемо в історичному місті, давайте нічого не робитимемо». В нас є такі лукаві псевдохранителі історичності, які нічого не роблять. От завалилось – для них це добре, а реставрувати не можна», - наголосив очільник Волинської єпархії УПЦ КП.

«Ти що, живеш в хаті і за все життя жодного разу ремонту в ній не робив? Обманщик і лицемір, хто так каже. Якщо в хаті ремонт робиш, то чому в місті не можна відновлювати будинки, проводити ремонти?», - додав владика.

З його слів, відновлювати старовину необхідно, однак – зберігаючи і шануючи.

«Оце буде історична правда, яка закладена в основі розбудови міста», - підсумував митрополит.

Нагадаємо, священики УПЦ КП сьогодні провели першу службу на руїнах церкви Іоана Богослова.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Українці навіть не знають нащо католики стільки приміщень набудували? Невже для барів, салонів і магазинів
Відповісти
А тебе.....))жаба давить?
Відповісти
У кожному храмі потрібно побудувати ларьок (як в соборі) на втіху бізнесменам у рясі
Відповісти
Попи бізнесмени.Бо такі як ти ,рукожопі,тільки вміють,що ходити і нявкати.Бидло.
Відповісти
Сказав лукавий псевдомитрополит.
Відповісти
Лукавий ананіст-слухай що кажуть старші і не тринди.
Відповісти
І це метрополит, тьху. Барига натуральний, давайте пізанську вежу поставим рівно, в тебе ж бариго в дома стіни явно не покошені, давайте колізей накриємо, барига ж точно під кришею живе. Так ставитись до історії, так наплювати на людей тільки ради свого заробітку. Барига і все що можна сказати, иаких треба гнати в шию.
Відповісти
Не треба людьми прикриватись.І дивись за собою.
Відповісти
Вам не здається, що владика переходить межі своїх повноважень? Поки наші керівники міста ділять мерське крісло - попи беруть владу у свої руки. Вони вже втручаються у містобудування, обговорюють проблеми охорони і реставрації пам'яток, захоплюють історичні об'єкти. Не забагато, маючи за собою церковно-приходську школу ??? Їм же не вказують, як службу церковну вести, то чого вони вказують спеціалістам?
Відповісти
Треба хреститися.
Відповісти
Реставрація будівлі, як і реставрація будь- якого предмету - це довготривалий процес, який вимагає фахового підходу з дотриманням усіх поетапних процесів. Це як лікування тяжкохворої людини. Коли хтось хворий на онкологію, то не вставляє керамічні зуби і не робить пластичну операцію по корекції носа , а тривало і поетапно лікується. Коли пам'ятка архітектури руйнується, то не вставляються пластикові вікна і не золотяться куполи, а робиться капітальний ремонт і реставрація. Смішно слухати людину, яка нічого не тямить, але береться про це говорити на проповіді. Не варто так демонструвати свою дрімучу безграмотність
Відповісти
Зроби собі операцію на мозги.Грамотна...)))))
Відповісти
боже, гнідство яке. гнати їх в шию звідти, бо не буде замка і храму не буде.
Відповісти
А який дурень того виродка мішку туди пустив?
Відповісти
На себе подивись.Урод.
Відповісти
Добре. що коментатори не вказують свого справжнього імені, кожен дурень, кожна шавка можуть щось гавкнути. Бог всіх нас оцінить по наших ділах.
Відповісти
Добре. що коментатори не вказують свого справжнього імені, кожен дурень, кожна шавка можуть щось гавкнути. Бог всіх нас оцінить по наших ділах.
Відповісти
Що,запекло в дупі?Москалюги прокляті.Кожна,гнида,відчула розпечений кіл в своїй дупі,після проповіді Владики.І так звані ,,історики,,-Левчуки з холуями.Значить все правильно сказано.
Відповісти
пролікуватися б не мішало. не знаю, що і де вам пече після гей-параду.
Відповісти
На рахунок гей-параду це до Левчука)))А табі,так,не мішало б пролікуватись-гальмуєш капітально.
Відповісти
Був гей парад у Київі, а теперички маємо свій - луцький - во главє з мітрапалітомЗіною, і не простий, а одразу в князі геїв!
Відповісти
Шо-нібудь.Справжній трясссило.Бик.
Відповісти