Біля луцької мерії - десятки охоронців, Вусенко немає

23
-10
Біля луцької мерії - десятки охоронців, Вусенко немає
На початку першого робочого дня нового тижня біля луцької мерії зібрались десятки охоронців. Ймовірно, вони чекають на Юлію Вусенко, яка цього дня обіцяла прийти на роботу.

Про це повідомляє власкор «Волинь24».

Нагадаємо, 2 червня суддя Луцького міськрайонного Суду Валентина Пушкарчук зобов'язала поновити на посаді секретаря Юлію Вусенко. Втім, рішення ради про призначення секретарем Ігоря Поліщука вона теж залишила в силі.

Сама ж Вусенко обіцяла вже у вівторок, 6 червня, вийти на роботу.

Чекати її біля мерії поставили кілька десятків молодиків спортивної тілобудови. Кілька з них зайшли всередину мерії і стоять там на другому поверсі, де знаходиться кабінет секретаря. Серед них помітно й члена "Варти порядку", який часто супроводжує Ігоря Поліщука.

Останній наразі проводить нараду з заступниками та радниками міського голови.

Цікаво, що до міської ради заходили екс-заступник та екс-радник міського голови Юрій Моклиця та Богдан Гончарук, однак вони швидко вийшли.

Самої ж Юлії Вусенко ще немає. Проте обіцяє з'явитись на робочому місці за пів години.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-10

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
То ж треба бути такими ідіотами! В чиїх руках місто. Бридко і не тільки від запаху.
Відповісти
я тролейбуса чекаю, бо Каєном якось неудобно їхати... я ж бідна розведенка
Відповісти
Схоже на якийсь бандитизм? Хіба ні?
Відповісти
Ну..що маємо те маємо..Які керовники така і обстановочка....
Відповісти
Ну куда тобі Поліщук в велику політику? Нагнав пациків, мужиків в формі, баби злякався. Ну якось не серйозно для такого "молодого і перспективного політика "...Юля молодець. Все по закону...
Відповісти
Юля... Юля... Юля...
Відповісти
Це нова форма бандитизму, укропізм!!
Відповісти
Ну цирк. Азвідки ВИ знаєте хто і кого чекає? Кожен може написати те що йому приснилось.
Відповісти
це треба щоб лучани нагадали спортікам майдан і як горять балахони
Відповісти
Це в більшості азовці і нацкорпус, які минулого разу фаєр-шоу влаштовували.
Відповісти
це нова влада пое\казуэ своэ нутро
Відповісти
Це ж треба, так жінки боятися. Йовбаки!
Відповісти
Національний корпус ----- це тітушки, яких проплачують!!!!!
Відповісти
Полішук, як баба , тримається за посаду. Боїться маленьку жінку, тому нагнав тітуханів з бандою порядку.
Відповісти
Ой хлопці ,сяде палиця в свій вертоліт і полетить в Швейцарію ,а вас тут кине відповідати за цей весь безпредел який ви мутите!
Відповісти
І що ? Ще й жінок битимете? Чи не вперше?
Відповісти
не робіть з юлі пухнасту та білу, може то її охорона
Відповісти
їй не терпиться засипати сміттям усю волинь
Відповісти
Так читаєш негатив про Палицю,Поліщука,а Вусенко,що "ідеальна"?))))Хай Господь милує Вас та Вашу родину з нею пересікнутися!!!Це страшна людина.Ми всі її пам'ятаємо як вона "викладала" право в ун-теті.Це був КОШМАР!Не думаю,що ця жіночка подорослішали,народили дітей,"розлучившись" фіктивно прям подорослішали та стала доброю і набожною .Садового через неї вже весь Луцьк не сприймає...і сміття не треба!
Відповісти
Ой, то не охорона. То фанати Юлі зібралися. Хочуть фото та автограф.
Відповісти
Чесно кажучи, ні нервової та зависної хамки Вусенко,ні залежного від Палиці Поліщука ЛУЦЬКУ НЕ ТРЕБА!Ви йдіть десь в поле і там перестріляйтеся!Доканали ви нас!С-ки часу цей цирк триватиме???До чого ми докотилися в місті якщо вже ця Вусенко хоче бути міським головою???????
Відповісти
Від укропів ще не таке буде усе попереду. Хоча представники усіх партій там суцільне відбірне бидло. Щоб ви поздихали до виборів і не смерділи
Відповісти
О так це точно
Відповісти