--> У Луцьку відкрили атмосферний куточок Італії | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У Луцьку відкрили атмосферний куточок Італії

16
5
У Луцьку відкрили атмосферний куточок Італії
«Osteria» зі своїм затишним інтер’єром – наче оазис у пустелі.
Лаунж-музика, кальян і страви італійської кухні за помірними цінами приємно здивують гостей.

"Ми не позиціонуємо себе ні як кафе, ні як ресторан, ні як кальянна. Це – остерія. Різновид італійських закладів громадського харчування, дослівно перекладається як місце, де власник приймає гостей", - пояснив керуючий закладу Олександр.

«Це атмосфера. Особливо ввечері! Пахощі квітів та різнокольорові барви прожекторів додають незвичайної родзинки, що і відрізняє його від інших закладів міста Луцька.

Комфортні пуфи на траві, дим кальяну, аромати страв, що доносяться з кухні – тут люди зможуть дійсно відпочити».

Основні фішки меню – піца, діаметром 50 см (а це майже кілограм!), і пиво «за найчеснішою ціною».

Вдосконалювати остерію планують постійно. Нові страви в меню, робота персоналу, інтер’єр покращюватимуться кожного дня, щоб отримати найкращий результат роботи «Osteria».

Ще однією особливістю буде проведення тематичних вечорів.

А поки запрошують гостей на відкриття за адресою: м. Луцьк, вулиця Кравчука 13 (одразу за «Patio di fiori»).
Заклад працює щоденно з 11:00 до 23:00.
Замовлення столів : 050 697 46 26


Довідка: Osteria – заклад під відкритим небом.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Аяй,дим кальяну..(а якже заборона паління в закладах громадського харчування)травіться на здоров’я
Відповісти
Чергова ригаловка для місцевого поліського бомонду. Кальяни і піцца, ну піндєц оригінали, бракує тільки автомийки і ломбарду, так був би шик-лоск
Відповісти
Був там. Дуже сподобалося.
Відповісти
Місце справді дуже затишне...
Відповісти
A wo take osterija? ?????Ja tilku znaju wo v italiji i po vsjomy svity e losterija, yak zaklad gromadskogo harchyvannja. Znovy ukrainci wos yak vudymajut...
Відповісти
Остерія (іт. osteria [oste'ria]) - це різновид італійських закладів громадського харчування, що мають постійну клієнтуру. Це свого роду дегустаційний винний бар. Подають, в основному, вино (лише в деяких випадках - недорогі та невибагливі страви і закуски, приготовлені за місцевими рецептами). Остерія буквально перекладається як місце, де власник приймає (гостить) людей - це Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії. РОЗУМНИК!!!
Відповісти
А шо то таке лазанья на столі лежить.жестяк
Відповісти
Лазанья на дошці, придбай окуляри ОКУНЬ
Відповісти
Взагалі-то вона лежить на дощечці
Відповісти
Мені все тут подобається. Дуже затишно, атмосферно і нічого зайвого. Так тримати!)
Відповісти
Ви ,мабуть, дійсно окунь, якщо не помітили що лазанья лежить на спеціальній досточці для подачі)!
Відповісти
Osteria – заклад під відкритим небом, ну а коли піде дощ то кафе що закривається? Типу, кафе працює лише в сонячні бездошові дні. А на осінь-зиму що закриваєтесь?
Відповісти
Нічого особливого. Заклад від Патіо. Меню - бідне. Замовили закуски до пива - нічого гіршого не пробувала... Цікаво, чи поварам подобається те,що вони готують?
Відповісти
Повари думають що вони "БОЖКИ"
Відповісти
*"Різновид італійських закладів громадського харчування, дослівно перекладається як місце, де власник приймає гостей"* Який шарм ! Забули сказати , що "приймає" за гроші. Простіше торгує. :-)
Відповісти
Нам все дуже сподобалось.....і наші турецькі гості теж оцінили....все сподобалось....дякуємо...))))
Відповісти