--> Порошенко їде на Волинь | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Порошенко їде на Волинь

12
-9
Порошенко їде на Волинь
Президент України Петро Порошенко має намір відвідати Волинську область найближчим часом.

Про це виданню "Волинь24" стало відомо з власних джерел.

Вірогідно, від прибуде до Луцька вже сьогодні. Наразі мета і програма візиту залишається невідомою.

Нагадаємо, востаннє Петро Порошенко приїжджав на Волинь ще під час передвиборчої президентської кампанії.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Перевірити чи дійсно смердить!!!)))кому не смердить роздати по цукерці!!!)
Відповісти
Нашим местным властям ставить нужно тоже такие дебильные фотки....будет честно)))
Відповісти
так більшість з його секти, там у всіх такий вигляд )))
Відповісти
їде відкривати новий магазин "Рошен"
Відповісти
рейтинг "свідків р-о-Ш-Е-Н-У" дуже падає, може думає що так краще стане...
Відповісти
хоче побачити на кого поміняти гундончика...
Відповісти
Чи можливо будувати державу при недовірі до її законів, інституцій та й до самої держави!?
Чому б не заборонити коментарі які не несуть в собі ніяких пропозицій а тільки носять провокаційний характер!? Люди.....все залежить від Вас самих і більше ні від кого, думайте, аналізуйте, приходить час вибирайте не за 200 грн і не за обіцянки а цікавтесь біографіями, вчіть історію і т.д....і буде Вам щастя))
Відповісти
Не приїде!!! З вівторка починаються дощі і літак не сяде!!!
Відповісти
сядуть - усі разом
Відповісти
Казали що в середу буде.
Відповісти
гандон такий як пащенко
Відповісти
їде боротися з запахом. буде гунчика дерти
Відповісти