Біля Волинської ОДА протестують проти смердючого ветсанзаводу

12
-2
Біля Волинської ОДА протестують проти смердючого ветсанзаводу
До Луцька приїхали протестувальники з Ковеля, які хочуть закрити ветсанзавод.

Акція протесту розпочалась 10 травня о 8 ранку.

Зауважимо, сьогодні до Луцька приїде Перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів.

Кілька десятків активістів з Ковеля вишикувались перед входом в ОДА.

Вони вимагають вивезення усіх закопаних поблизу заводу решток на інші подібні установи, а також повного закриття заводу.

Люди запевняють, що жити поруч з таким заводом не можуть. За їхніми словами, він забруднює воду, ґрунт і повітря. Місцеві переконані, що через це хворіють діти.

Зауважимо, активістів привезли організовано, автобусом. Акція протесту - мирна. Неподалік чергують два екіпажі патрульної поліції.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цей завод виробляє корм для Пана Курчака - Мартиняка (декл. 95 млн.) котрий кормить вас цією смачною дохлятиною.
Це ви що його бізнес хочете підірвати?
Відповісти
Це державне підприємство! До чого Мартиняк?
Відповісти
це сировина для його птахофабрики Пан Курчак з якої в Турійську роблять йому корми. Пора сказати правду скотиняки у що ви перетворюєте Волинь
Відповісти
Звичайно, що автобусом) політика! В інших областях ще гірша картина, а тут роздули невідь-що, коли проблему можна було вирішити ща два дні! І не смерділо б, і проблеми не було б! Але ж ні, треба попіаритись, недопустивши служби виконати рішення комісії! І да, людям платять гроші за день простою, і автобус теж надається... маразм... А потім вирішиться так, як і місяць тому мало бути, правда мітингувальники далуть таки можливість туди дійти та доїхати!
Відповісти
Треба було перекрити дорогу і не пускати їх до Луцька, що б знали як воно.
Відповісти
Державних підприємст, які вигодовують худобу не існує, то чому відповідальним є тільки державна сторона. Може потрібно розібратись хто доставляв туди дохлятину, і скільки й кому вони платили.
Відповісти
Скажіть правду хто купує цю сировину з дохлятини????????????
Опублікуйте список
Відповісти
Той хто це все замутив і хоче прихватизувати "під шумок" ;)
Відповісти
Потрібно у всіх категоріях господарств вирізати всю худобу і птицю на Волині і не буде проблем. Але тоді самі поздихаєте з голоду і будете смердіти
Відповісти
з Польщі привеземо,дешевше і якісніше
Відповісти
Шануйте бабцю що продає свою курку на базарі, а смердячі кури з смердячого корму
Відповісти
такі тепер смердючі кури і смердючі ковбаси з корму дохлятини, Смачного вам дебіли
Відповісти