У центрі Луцька запрацював фонтан з підсвіткою

18
50
У центрі Луцька запрацював фонтан з підсвіткою
На розі вулиць Лесі Українки і Кривий Вал у суботу, 6 травня запрацював новий фонтан з підсвіткою, який встановили тут торік під час реконструкції.

Згідно з кошторисом реконструкції, встановлення цього фонтану коштувало бюджету близько 600 тисяч гривень.

Це – так званий «сухий» фонтан. Традиційно «сухими» називають фонтани, які вмонтовують в площину тротуару. Такі фонтани не вимагають спеціального резервуару для збору води, і в час, коли не працюють, не створюють перешкод для перехожих. «Висихаючи», вони стають просто частиною тротуару.

Фонтан на Лесі Українки, схоже, сподобався лучанам. На його фоні фотографуються, діти тішаться регочуть, з захопленням обговорюють новинку.



Нагадаємо, у день, коли почав працювати новий фонтан, колишній заступник міського голови Тарас Яковлев заявив: "Рік тому навколо доцільності реконструкції вулиці точились недитячі дискусії. Казали, що не доцільно, не на часі, дорого... Ми потратили купу часу і сил, щоб цей проект відстояти. Сьогодні переконуюсь, що не даремні були зусилля"
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
50

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Побільше б таких місць у Луцьку! Єдине що залишається-зберегти створене!
Відповісти
За такі фонтани Романюк життя поклав, правда лейтенант Левчук?
І Матвіїва нагнали , правда товаріщ Козюра?
Відповісти
Можна було обійтись без циганщини і обмежитись одним кольором підсвітки. Але хай вже хоч так :)
Відповісти
До чого тут циганщина? Чим вам не подобається те, що колір міняється? Навпаки ввечері різні барви гарно виглядають.
Відповісти
Пів ляма на оце)) дороги краще зробіть ! На набережній уже 3 місяці вирізаний асфальт нічого не робиться! Там в день по 100 аварійних ситуацій!
Відповісти
За пол ЛЯМА!-дорог не наремонтируеш!А для туристически-исторической улицы респект!
Відповісти
За пол ЛЯМА!-дорог не наремонтируеш!А для туристически-исторической улицы респект!
Відповісти
Як привиди. А загальний комплекс не смачний
Відповісти
Левчук збирай мітинг поки не пізно усе закрити і припинити свавілля Балана
Відповісти
А низ коли доробляти будуть ?
Відповісти
ну задумка хороша, але дешево виглядає, бачив подібний фонтан у Польщі ( у містечку розміром з Рожище) то в них виходів води ну штук 20, струйкі тонщі ніж у нас і виходять вони з інтервалом, навгадаєш коли яка, там дійсно весело дивитись як малеча та собаки граються та вгадують звідки зараз вистрибне , а наше якась дешева пародія, але хоть так, загальне враження не дуже
Відповісти
Усі хто не задоволений збираємося біля Швейка і втікаємо в Челябінськ, там непочатий край роботи для нас
Відповісти
Це місто називається Вроцлав, і розміром воно не таке як Рожище, а таке як Львів. А по-друге, навіщо нам копіювати в когось щось?
Відповісти
Люди, що вам все невгода, що ви всі шукаєте кістку в молоці
Зробили і зробили - гарно
Не з вашої ж кишені 600 тис взяли
Так говорите, що здається, якби фонтан не зробили, то б вам ці гроші подарували
Відповісти
Люди, що вам все невгода, що ви всі шукаєте кістку в молоці
Зробили і зробили - гарно
Не з вашої ж кишені 600 тис взяли
Так говорите, що здається, якби фонтан не зробили, то б вам ці гроші подарували
Відповісти
як це не з наших грошей?)а з чиїх???(
ти краще ознайомся із законами тоді пиши що не з наших! місцеві бюджети тепер виключно із наших з вами податків(...
Відповісти
клас !!! ще не бачила а вже радію, молодці !
Відповісти
Думаю, було б класно зробити систему фонтанів по вул.Лесі Українки - так звана "вулиця фонтанів", щоб була одна з фішок нашого міста.
А фонтани , якщо чесно не виглядають на 600 тис.грн.. думаю,компететні органи мали б зробити аудит і дати зворотній зв'язок лучанам.
Відповісти