У центрі Луцька на переході збили жінку з дитиною

23
0
У центрі Луцька на переході збили жінку з дитиною
Аварія сталася у Луцьку на пішохідному переході поблизу головного корпусу СНУ ім.Лесі Українки.

Відео автопригоди опублікував користувач Denis Gurskiy у спільноті "АвтоАндони Луцька".

З ролика видно, що жінка переходила дорогу по "зебрі", тримаючи за руку дитину. Перед нею зупиняється біле авто "чобіток" у лівій смузі.

Жінка продовжила переходити дорогу, однак у правій смузі, вже ближче до тротуару її з дитиною збиває чорна автівка. Маму відкинуло на кілька метрів.

Через кілька секунд до потерпілих збігаються перехожі та водії.

Теги: дтп, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Боже, який жах. І знову на переході. Дай Боже їм здоров'я.
Відповісти
Нельзя спокойно перейти дорогу.Могут и на ноги наехать.Когда уже наведут порядок?
Відповісти
Як навести порядок у даному випадку? Від деяких унікумів ніякий захист не допоможе.
Відповісти
Люся щось прокоментувала, але шкода, що не розумію псячого язіка.
Відповісти
Вишиванку носиш? На волинянці їздиш? Якщо ні - значить ти атиукраїнець. ЗДохни!
Відповісти
Тролиш не по темі кацапчику
Відповісти
Перекладаю:Неможливо спокійно перейти дорогу.Можуть і на ногу наїхати.Коли вже наведуть лад?Вчи мову!
Відповісти
Дибіл, до чого тут? Яка різниця якою мовою говорить, якщо людина-людина, тобі не помагає те, що ти українською розмовляєш, і пса можна краще зрозуміти, ніж те, що несеш ти
Відповісти
Тому що ти дибіл
Відповісти
скільки таких "чорних автівок" їздить по місту? Щодня зустрічаю подібних ідіотів, що проскакують пішохідний перехід поруч із тим, хто зупинився.
Не здивуюсь, якщо за кермом була жінка.
Відповісти
На відео видно,що з авто виходить чоловік.
Відповісти
Ідіотів достатньо різної статі, чому відразу жінка?
Відповісти
забрати права на років десять і впаяти штраф як пів машини щоб сам і інші не порушували , бо до наших людей інші правила не доходять
Відповісти
При наших реаліях, що є права, що їх нема - мало кого цікавить. Мене за 10 років ніхто і ні разу не спиняв для перевірки документів.
Відповісти
Аналогічно, з 2001 року - один раз за перевищення зупинили, більше - жодного разу не спиняли і права не перевіряли.
P.S. За кермом не вживаю, не""батись гонщика - з себе не корчу.
Відповісти
Судячи з машини, винувпта жінка буде. Ще заплатить за ремонт..
Відповісти
Що за брєд несете. Є чіткі пдр як для пішоходів так і водіїв. Тут неправий водій і за це своє отримує. У всіх країнах є таке. А за кермом навіть у досвідчених водіїв буває шось перший раз. А те що когось не приняли гаїшники то не значить що не було порушень пдр. Жаль що такі ситуації трапляються.
Відповісти
Я, взагалі переходити дорогу вже боюся, бо мене нещодавно на пішохідному переході біля прокуратури збила директорка Автошколи "Актив драйв ". Про що ще можна говорити. А за нашими новими законами: забійна рана голови і струс головного мозку - це легкі тілесні ушкодження. Кримінальна справа автоматично закривається. Заплатить дівчина символічний штраф і далі буде людей збивати.
Відповісти
Треба таких водіїв позбавляти права керування довічно !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Якшо в лівій смузі зупиняється машина, ше й перед переходом - нема чого на всіх парусах ломитись попід бордюром. То або дибіл, або смс-писака за кермом.
Відповісти
І нажаль це моя знайома :( Її звати Наташа
Відповісти
Як можна переходити дорогу при такому русі. І Як він міг її побачити якщо білий фургон незупинився?!
Відповісти
В Німеччині якщо пішохід чи велосипедист який має водійські права порушив правила дорожнього руху позбавляють прав, водіїв чекає ще і штраф, коли в Україні змінять закони? Коли реальнло почнуть карати усіх підряд щоб виховати Людей а не бидло!
Відповісти