«Якщо Покровський образився за те, що я не дав йому попіаритись, це його проблеми», - Ігор Поліщук

28
-6
«Якщо Покровський образився за те, що я не дав йому попіаритись, це його проблеми», - Ігор Поліщук
В.о. міського голови Ігор Поліщук пояснив, чому усунув попередню команду від організації цьогорічного фестивалю «Ніч у Луцькому замку».

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, екс-заступник міського голови Юрій Моклиця заявив, що організаторам «Ночі у Луцькому замку - 2016» не дозволили проводити новий фестиваль.

Натомість оргкомітет сформували лише з чиновників на чолі з замом мера Григорієм Пустовітом.

«Фестиваль готує Луцька міська рада. Ми для себе поставили завдання зробити цей фестиваль найкращим за всі роки його існування і докладемо до цього максимум зусиль, знань і використаємо усі можливості. Буде багато новинок, фестивалем зможуть насолодитися набагато більше лучан, ніж в попередні роки», - написав Ігор Поліщук.

«Якщо Андрій Покровський образився на мене за те, що я не дав йому пропіаритись і за 50 тис. грн. на весь Луцьк розказувати, що генеральний спонсор фестивалю Андрій Покровський і проводить його він, то це його проблеми», - додав він.

З його слів, «Ніч у Луцькому замку» не буде фестивалем Андрія Покровського чи когось іншого, мовляв це буде фестиваль Луцька.

Втім, в.о. міського голови запросив усіх охочих долучитись до організації і допомогти коштами, ідеями або участю.

«Але «приватизації» фестивалю не буде», - резюмував посадовець.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
нафіга він потрібен? Краще - піти у версаль і набухатись
Відповісти
приходьте, у нас - цікавіше
Відповісти
В нас всякі фудфести, музиканти і гурти різні їздять, нащо ще та ніч в замку?
Відповісти
Це буде скаженний фестиваль УКРОПУ
Відповісти
На місці покровського
дав би йому по морді
Відповісти
Була б не хіла атвєточка!
Відповісти
А тепер спонсором буде Палиця, вчому різниця шановні???
Відповісти
Різниця в кількості бабла.
Відповісти
А що, війна вже закінчилась? Вже не гинуть наші хлопці? Чи жидам похер українці і Україна?
Відповісти
ну,кого обрали - того і маєте...
Відповісти
наркоман мер міста
Відповісти
Мер міста помер! Що забув, дурню?
Відповісти
з однієї пісочниці пишете...
Відповісти
Цей молокос так себе веде, як ніби впевнений, що буде головою міста. Мабуть йому приснився такий сон. Побачимо. Надії можуть не справдитись.
Відповісти
В одну ніч сниться, що навколо мене купи золота. Просинаюсь - порожньо. В наступну сниться, що я ніби вкакався. Просинаюсь: так, повні штани. Сни збуваються і не збуваються. Так може бути й в поліщука.
Відповісти
На даний час Луцьк отримав від Покровського вдесятеро разів більше ніж від ручного Поліщука, побачимо як він буде оправдовуватись за головного спонсора із фонду Новий Луцьк
Відповісти
Більшого брєда ще не писали!!)))
Відповісти
Покровського треба обирати мером
Відповісти
однозначно, а ще - мене презирва....ой президентом
Відповісти
Покровського в мери!!!А перекаченого мацоїда в тюрму
Відповісти
Коли цього самозакохоного телепня винесуть з ради?
Відповісти
Всі доходи від фестивалю підуть до директора управління культури. Як вона побудувала будинок в Боголюбах? Гнатів шахрайка! Вона кладе гроші з бюджету собі в кармани!
Відповісти
Чому не призначають вибори мера чекають бунта
Відповісти
Цинізм поліщука жахливий. Краще обовязки виконуй - дай старт виборам мера!!!
Відповісти
Це буде фестиваль УКРОПУ сморід якого уже стоїть на ціле місто
Відповісти
Прищатий загнався
Відповісти
Замок це музей нашої історії, а не місце для срачів і балаганів совкових
Відповісти
Людина, яка заради політичних амбіцій відмовляється від інвестицій бізнесу в розвиток міста навряд чи гідна називатися навіть ВО міського голови. Це має бути людина-компроміс, яка може знайти спільну мову з усіма, лише тоді лучанам і місту буде добре.
Відповісти