Нардеп Гузь долучився до всесвітнього флешмобу

23
-5
Нардеп Гузь долучився до всесвітнього флешмобу
Волинський народний депутат Ігор Гузь віджався 22 рази, тим самим долучившись до всесвітнього флешмобу 22 Pushup Challenge.

Відео з виконанням челенджу з'явилося у спільноті Смідинська ініціатива у Фейсбуці.

Народний обранець прийняв виклик від смідинської молоді і відтиснувся в рамках флешмобу 22 рази.

"Правда довго не те що готувався, а знаходив час для цього. Але переконаний, що в здоровому тілі, здоровий дух", - зазначив Ігор Гузь.

Нагадаємо, Ігор Гузь розказав, які озера перепливе цього року.



Довідково:

22 Pushup Challenge — флешмоб, започаткований 2016 року в США, який набув значної популярності в різних країнах світу, в тому числі в Україні. Має за мету підтримати учасників бойових дій з посттравматичним синдромом, підтримку воїнів та загартування тіла. Учасники флешмобу протягом 22 днів віджимаються від підлоги 22 рази перед відеокамерою і передають естафету далі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Оце - головний здобуток Гузя! Народ обирав тебе саме через вміння робити флешмоби! Депутат - ФЛЕШМОБ!
Відповісти
А ти сам віджмися хоч два рази, тоді гавкай тут в коментах
Відповісти
Я голосував за нього в 2012 році, не жалію.
І навіть заздрю, що в мене Івахів.
Так що йди віджимайся.
Відповісти
Пане Ігоре, добру справу зробили, але, як на Ваш молодий вік, зовсім неякісно. Чому... Лікті треба згинати і розгинати повністю, а не на 50%. До фіксації у верхній і нижній точках, груди максимально близько до підлоги. Абсолютно не критикую, окремі Ваші колеги і 3 рази так не зроблять, бо живіт по асфальту буде соватися. Но в мене на уроці Ви б залік не здали, все має бути, як книжка пише. Успішних тренувань і запливів.
Відповісти
Так то воно так, але справді плюс Ігорю за те, що таки віджався, а не ухилився від цього, як багато депутатів з пузами
Відповісти
Деякі нардепи лягли би і не віджимались, а качались на пузічку.
А в нього нема пузічка)
Відповісти
ще наїсть "пузічко"
Відповісти
Не барське це діло.
Відповісти
флешмобер недороблений((
Відповісти
Спорт -це наше все.Супер.
Відповісти
Чуєш, а тобі самому слабо так? 22 рази?
Відповісти
Слабо)
Тому і розводить водичку
Відповісти
Молодець! Хто і що б не казав, але молодець той Гузь. Всюди встигає. До всіх позитивних речей долучається і про виборців не забуває.
Відповісти
Молодець!
Дякую за те, що робите для АТОвців, а робите чимало.
Відповісти
В здоровому тілі - здоровий дух! Молодець!
Відповісти
Палиця дуже радий
Відповісти
Ідіть самі в депутати і зробіть краще , якщо вважаєте....А ще не народився депутат на Волині кращий від Гузя!
Відповісти
22 Pushup Challenge — флешмоб, мета - підтримати учасників бойових дій. Багато хто долучався до даного флешмобу і ти, Ігоре, все правильно робиш!!!!
Відповісти
Піду і я відіжмусь...
Відповісти
Непитущий, непалящий, без задишки, віджався 22 рази в свої 35.
Які претензії?
Відповісти
Хтось віджима фабрики і заводи, а Гузь віджимаєься.
І правильно робить!
Відповісти
Вітається))) молодець, що підтримуєш! Хай бог дає тобі здоров'я, сил та мудрості))))
Відповісти
Вітається))) молодець, що підтримуєш! Хай бог дає тобі здоров'я, сил та мудрості))))
Відповісти