Як лучани святили паски у храмі Всіх святих землі Волинської. ФОТО

14
8
Як лучани святили паски у храмі Всіх святих землі Волинської. ФОТО
Тисячі лучан прийшли до храму Всіх святих землі Волинської УПЦ, що на проспекті Соборності у Луцьку, аби долучитися до великодньої традиції та освятити кошики з пасхальними стравами.

Під кінець всенічної люди традиційно вишукувалися на сотні метрів вздовж вулиці Чорновола та проспекту Соборності. Близько 4.00 ранку священики окропили паски, крашанки та інші принесені наїдки, благословляючи прихожан на завершення великого посту.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
8

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а чого це волинь24 пише про московський патріархат
Відповісти
Є Українська православна церква і Українська православна церква Київського патріархату.
Відповісти
Це іноземна церква, країна якої напала на Україну.
Відповісти
Мене хрестили в українській православній церкві. І я ходжу туди Богу молитись і дякувати. Зрадити віру - те ж саме , що зрадити матір. Почитайте історію, шановний Дідо. А Українська православна церква Київського патріархату не має статусу автокефалії. Всім Божого благословіння6і веселих свят.
Відповісти
ця "церква" блогословила Путлєра вбивати українців.
Відповісти
Яка різниця? Колись була книжечка "Мудрість народна" а тут - фотоілюстрації тупості народної. А в якій церкві вона проявляється - байдуже.
Відповісти
І На Паску чорти повилазили. " лучанка" і " дідо"
Відповісти
Путлєровські окупанти продовжують обстрілювати українців.
Відповісти
Московська церква благословляє Путлєра ,який вбив 10 тисяч українців та окупував частину України.
Відповісти
Ти знову втік з Липин?
Відповісти
Ви хоч молитися навчіться рідною мовою сектанти
Відповісти
самі в кацапію ідуть і діточок своїх ведуть
Відповісти
Це не байдужість чи відсутність вибору церкви
Це банальна тупість і відсталість прихожан рпц які ходять на той шабаш.
Про яку ти тормозе історію говориш? Як кгб і нквд були працівниками при церквах рпц? Чи про те як виселяли всіх священників (крім рпц) на сибір? Яка історія тормоз? Чи може як рпц освячувало техніку кацапську на священну війну в Украіні. О така от історія.
Відповісти
Волинь 24! фу фу фу
Відповісти