«Це другий Чорнобиль»: Гузь показав жахіття ковельського Ветсанзаводу

28
15
«Це другий Чорнобиль»: Гузь показав жахіття ковельського Ветсанзаводу
Волинський нардеп Ігор Гузь разом із активістами поїхав на ковельський Ветсанзавод і показав гори гнилих тушок тварин.

Відеотрансляціяю свої подорожі Гузь веде у Фейсбуці.

«Це трупи тварин. Скажіть будь ласка, це нормально? Хочемо безвіз, хочемо в Європу. Це лежить від відкритим небом, воно все смердить. Сморід страшенний. Подивіться які гори. Не присипані, не утилізовані», - коментує ситуацію Ігор Гузь.

Група активістів підійшли до центральних воріт заводу, та охоронець сказав, що без директора нікого не пустить.
Врешті активісти запропонували обійти завод з іншого боку, де паркану немає.

По дорозі люди показали рови, по яких трупна вода тече в канаву, а звідти – у річку Турію.

«Я колись із задоволенням купався в Турії. А після такого вже й не знаю, чи ще колись туди полізу», - зазначив нардеп.

Показуючи тонни трупів, прикриті плівкою він прокоментував:

«Це дурдом. Другий Чорнобиль. Буду розмовляти з Ігорем Палицею, ми маємо поставити це питання на державний рівень».

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
15

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Продався Палиці.
Відповісти
Нам всеодно,хто і кому продався:нам дихати нема чим.Дякуємо Гузю,що хоч він до нас приїхав.Всі ж наср.ти на нас.
Відповісти
А деж ти раньше був ! Коли спільнота підняла питання той ти появився. Хватить піаритись.
Відповісти
А де Івахів був який вас як корів на базарі купляє вже чергові вибори, Гузь депутат взагалі по іншому округу
Відповісти
Хоч комусь не пофіг проблеми.
Не думаю, що Івахів би почухав в Володимир рішати проблеми чи вибивати зарплату шахтарям Новіка.
Відповісти
Підняла спільно і де результата?Івахіва покличте,він по московії їздить.йому не тойво дивитися на трупіки в ковелі
Відповісти
Людинак приїхала і підняла питання, деякі ковельські народні депутати напевно зараз десь на Мальдівах відпочивають і не холчуть піднімати дане питання того що їм так добре, а побіГунчик де дівся що не бачить цього питання, але саме головне - де дівся Кіндер, який не знає що в нього робиться під носом, чи можливо він це ще і благословляє????))))))
Відповісти
Слуга народи бери лопату закопуй і не піз...!!!
Відповісти
Розумаака великий, а ти сам напевно сидиш вдома з пивом в руках і тобі пох... чим дихають твої діти
Відповісти
Сину мій,не суди по собі.Якщо п.ш.
Відповісти
Я за нього голосував.
Жалію, що в нас Івахів.
Читав ,в Нововолинську Гузь закрив з людьми такий цех.
Відповісти
Івахів, приїжждай і розрулюй проблему, бо раптом знайдеш під офісом дохлого коня
Відповісти
Це добре, що Гузь народ підтримав. Все правильно робить, бо це жах! Бідні місцеві жителі!
Відповісти
Депутат з іншого округу, Ігор Гузь тут у Ковелі. Я вірю в нього, що він нам, жителям Ковеля, допоможе! Він перейнявся нашою проблемою і заклюкає вищі чини держави, щоб не зволікали, не були байдужими до наших проблем!
Відповісти
Хоч хтось в те болото поліз.
Третій раз Івахів точно не пройде, всіх не купиш.
Відповісти
Яке щастя, що давно не бувала в Ковелі.
А ігорю - вдячність.
Відповісти
Люди,допоможіть нам.У нас все і кругом смердить.Зараз городити будемо садмти,а в грутні гниль.Всі знають,розводять руками.Добре,хоч один депутат приїхав і показав на всю Україну,яка в нас біда.Ніхто до цього часу не допоміг.Владі не до нас:там війна -горе;там потрфелі -ділять.Прикро.Дякую,хоч цьому депутату.
Відповісти
Хоч хтось людей почув. Надіємось, все вийде
Відповісти
Хоч хтось людей почув. Надіємось, все вийде
Відповісти
Молодець Гузь,я давно слідкую за його діяльністю..побільше б таких як він..а що краще сидіти і базікати без толку..
Відповісти
Я була під час приїзду Ігора на ветсанзавод. Шкода, що ковельчани в свій час прогавили такого обранця. Він не погребував що брудно, що смердить і особисто все обдивився. Одразу перейшов до дії, ввімкнув пряму трансляцію. Велика вдячність від громади.
Відповісти
Слава богу, що хоч хтось на кінець почав займатись цим питанням, а то всі тільки говорять !
Дякую Ігор Володмирович Вам
Відповісти
Гузь молодець! Не дивлячись на те, що НЕ його округ, приїхав у вихідний день, виділив свій час, щоб на власні очі побачити всю цю ср"нь! І тут виникає питання: А на який хєр місцеві чиновники протирають штани, їм всім, що очі позаліплювало чи носи позатикало? Гнати всіх до єдиного!!!!
Відповісти
Гусь своїх штабістів покликав на сайт, і Бокоча в нагрузку.
Відповісти
ти придурок, якби Гузь підтянув Бокоча то ваших коментарів ніхто б і не побачив, а так Бокоч напевно зараз відпочиває з сім'єю у вихідний день.
Відповісти
По різному можна ставитись до Гузя але сьогодні він дійсно підняв питання ветсанзаводу на загальнодержавний рівень.. Розпочалась дискусія і шум,а отже впевнений що за якийсь період часу питання почне вирішуватись...власне це все що може в даній ситуації зробити нардеп(котрий до того ж з іншого округк)...дякую йому за це
Відповісти
Це важлива тема, її треба піднімати.
Відповісти
Самі насрали то самі і прибирайте, це внутрішні проблеми заводу який треба зупинити і оштрафувати.
Чому роками про це мовчали і нічого не робили а молотили гроші в кишеню. Тепер що Путін винен з Порошенком чи Трамп? Беріть лопати дебіли і з спасителем Гузьом закопуйте своє гамно.
Відповісти