У Луцьку просять штрафувати собачників

13
9
У Луцьку просять штрафувати собачників
У Луцьку з'явилася ініціатива зобов'язати власників собак прибирати за своїми улюбленцями.

Відповідну пропозицію зареєструвала лучанка Олена Янюк у Єдиній системі місцевих петицій.

Жінка пропонує зобов'язати власників собак прибирати за своїми улюбленцями.

"Встановити штраф не менше 50 гривень", - йдеться у дописі.

До кінця збору підписів залишилось 13 днів.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
тут люди самі какають на вулиці і не прибирають після себе )))
...
заставити не можна щоб з намордніками вигулювали песиків а ще хоч щоб після них прибирали...
Відповісти
Почитайте уважно постанову- намордники потрібно носити крупним та агресивним породам. Невеликим достатньо поводка.
Відповісти
За обома руками, сама мала собаку до 2013 року і виходила з ним і з пакетиками гуляти,щоб прибрати... Бо чесно кажучи,нещодавно мала інцидент з сусідами
Так як проживаю на першому поверсі,прибравши територію,їхня собака вирішила що це для неї прибрано і можна гадити... попросивши сусідку прибрати і сказавши що 10 кроків і в парку можна погуляти почула у відповідь кучу нецензурщини... Підкажіть,куди звертатись на рахунок таких сусідів і їхніх улюбленців???
Відповісти
пропоную штрафувати і КП "Ласка" за те. що не прибирає за бепритульними собаками.
Відповісти
Вам слід замінити сусідів...
Відповісти
Никакая собака столько не нагадит,как сами люди.Памперсы,бутылкимаски от сигарет и прочее Г.Про это никто не думает.Совесть под замком.Еще в центре более менее,а в дворах ужас что делается



Відповісти
Всі собаководи-а не собачники!- виплачують податки за своїх тварин.Досі конкретно не виділені місця для вигулу собак по районах міста.Виділених у ценрті міста недостатньо.Ми платимо не тільки за прибирання дворів, але і за газ- подивіться ваші платіжки. Куди ідуть гроші з податків? Ні одного звіту, ні одного огородженого місця. Поставте, принаймі, смітники для збору пакетів на місцях вигулу.Як завжди-крику багато-роботи ніякої.Давайте зареєструємо петицію проти ненависників тварин.
Відповісти
я згідна з такою пропозицією, бо і я потерпаю від таких господарів собак
Відповісти
Що за повага до людей з собаками? Собачники? То тоді автор статті хамло вульгарне, якому не місце в журналістиці
Відповісти
А на рахунок пані Олени, яка далека від законів міста, то ніяких петицій не потрібно бо є давно затверджені правила вигулу собак, згідно з якими муніципали давно штрафують
Відповісти
обовязково потрібно на територіи шкіл та дитсадків
Відповісти
То для того щоб люди прибирали за своїми тваринами для початку хай встановлять смітники через кожних 100метрів, куди вони мають це все викинути, а то що люди може ці фекалії має до дому занести?!
Для того щоб вводити якісь закони для початку облаштуйте все для того щоб люди могли фізично це зробити, а не роблять як завжди все через одне місце.
лучанка Олена Янюк ще не забудьте все орагізувати перед тим як писати пропозиції.
Відповісти
петиція? Жіночко, ЗАКОНОМ зобов'язали господарів собак прибирати після своїх улюбленців....
що змінить Ваша петиція?
якщо людина гівно - вона сама гадить де заманеться. І не дай Бог зробити зауваження цареві.
Відповісти