--> Відома громадська активістка очолила відділ Луцькради | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Відома громадська активістка очолила відділ Луцькради

22
6
Відома громадська активістка очолила відділ Луцькради
Волонтер і громадська діячка Юлія Євпак керуватиме відділом у департаменті культури міської ради.

Відповідне розпорядження 17 березня підписав перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев. Документ оприлюднили на сайті міської ради.

Голова громадської організації “Інститут волонтерства та громадської співпраці” Юлія Євпак очолила відділ менеджменту та креативних індустрій департаменту культури Луцької міської ради як переможець конкурсу.

Як керівник громадської організації Юлія Євпак організовує різноманітні заходи для допомоги воїнам АТО (ярмарки, аукціони, фотозони, вечор, тощо), має чималий досвід участі у проектній діяльності.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Іде в Львів до сміття Садового. Самонеміч срана, ще кадрами займається
Відповісти
Така"відома",що аж емоції зашкалюють.А який "спеціаліст!!!"
Відповісти
Який начальник такий і заступник. Співчуття Луцьку.
Відповісти
Заступ в начальника культури взагалі вор з єврорегіону буг
Відповісти
Я її особисто не знаю,але вона дійсно відома. Думаю,що такі люди потрібні нашому місту і принесуть йому чимало користі.
Відповісти
А що,якщо відома,то обов'язково користь буде?Чикатило теж відомий і що?
Відповісти
А в нас нормальні люди залишились? Чи одні активісти? Бридко читати. Тут активіст, там активіст.
Відповісти
Активісти, на відміну від вас, хоч щось робили і роблять корисне, а ви тільки слиною бризкаєте і серете навкруги, чекаючи, що хтось за вами прибиратиме. Спочатку бички навчіться у смітник викидати, а тоді вже матимете моральне право щось казати проти активістів.
Відповісти
Багатьом відомо,як їй дісталася ця посада - по головам йшла в прямому змісті цього слова. Обгадила пані Тетяну і прибрала її як конкурента, а потім ще й Вусенко підключила,та за свою подругу просила слізно. Сором і ганьба!
Відповісти
Тетяно, узбагойся!
Відповісти
Юля і К - ти звідси можеш невилазити і ставити мінуси скільки хочеш, але люди знають правду і вона тебе дожене. Сором за те, що ти навіть свій ганебний вчинок без піару подати не змогла! І сидиш тут днями й ночами мінуси ставляєш, аж смішно!
Відповісти
А вона марки збирає чи тільки гербарій?
Відповісти
в якому барі знайшли ?
Відповісти
А в неї є досвід керівної посади(громадська організація то таке) ?
Відповісти
Такі люди повинні бути в міській раді! Вітаю!
Відповісти
які такі? повинні бути люди з досвідом
Відповісти
А ви інших кандидатів бачили? Досвіду достатньо. Принаймні не менше, ніж в інших кандидатів
Відповісти
Менше,значно менше!
Відповісти
І кого конкретно ви знаєте з кандидатів,крім своєї подружки?
Відповісти
Безмежно рада за Юлю. Вона такий живчик. Стільки хороших та корисних заходів робить, знає, як допомагати людям. Завжди відкрита до співпраці. Яке щастя, що оці от негативні коментарі під новиною лише й обмежуються людським вмінням, аби анонімно обгадити людину. Коментатори, як ви такі круті та кращі за Юлю, то може скажете, що зробили за своє життя корисного для суспільства? І порівняємо?
Відповісти
це Ваша подруга і Ви ЇЇ захищаєте. але я думаю людей обурює,що взяли зразу керівником. якби попрацювала 2-3 місяці,показала,показала себе хорошим спеціалістом,то була б інша реакція (за винятком тролів)
Відповісти
Аж смішно бачити, як мало не вся міськрада кинулась коментувати і обсирати людину :) самі хоч щось корисне зробили в житті, чи тільки дупи вмостити вмієте та штани протирати? Людське невігластво у всій красі: не знає, але осуджує.
Відповісти