--> Пустовіт підписав рішення про відставку Вусенко | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Пустовіт підписав рішення про відставку Вусенко

12
-5
Пустовіт підписав рішення про відставку Вусенко
Головуючий на сесії Григорій Пустовіт підписав рішення про припинення повноважень секретаря ради. Натомість начальник юридичного відділу міськради Олександр Рачков каже – закон не дає йому такого права.

Про це стало відомо 15 березня під час 19-ої позачергової сесії Луцької міської ради.

Після чергової перерви у пленарному засіданні Григорій Пустовіт, який головував на сесії під час розгляду питання про відставку секретаря, заявив, що вже підписав це рішення.

Зауважимо, раніше начальник юридичного відділу міськради Олександр Рачков пояснював, що ні закон «Про місцеве самоврядування», ні регламент міської ради не дає право підпису головуючому депутату.

Про це говорили також Юлія Вусенко і Тарас Яковлев.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
прапорщик є прапорщиком.
Відповісти
Пустовіт за купюри все підпише. Це з дубенських злодіїв-конокрадів-хабарників. Але все в природі кінчається.
Відповісти
А яка доля його брата - хабарника?
Відповісти
Брат в шоколаді не переживайте так всі.
Відповісти
Пустовіт же офіцер у відставці, наскільки мені відомо? Так от від сьогодні, пане Григорію, ви маєте право казати лише ЧЕСТЬ МАВ!
Відповісти
УКРОП МОЛОДЦІ.. НАРЕШТІ ПОЧИСТЯТЬ ЛУЦЬКТЕПЛО І ВОДОКАНАЛ.А ЩЕ ПО РАЙОНАМ ЗАРПЛАТУ ПІДНІМУТЬ А ТО АДМІН ЗАЖЕРСЯ????
Відповісти
Якщо так буде, то скоріш за все ці об'єкти прибере до себе УКРОП і цінами взагалі людей задушить! Колись-же треба "вкладення" в громаду повертати! :) Облрада - влада, Луцькрада - влада, бурштин - гроші і т.д. і т.п.
Відповісти
ПОКА У ВАС БУДЕ ДИРЕКТОР БЕЗ СВОЄЇ ДУМКИ **А ВСІМ ЗАПРАВЛЯЄ КРАВЧУЧКА ТАМ ТОЛКУ НЕЕЕЕ БУДЕЕЕЕ "" ПОЗОРИСЬКО А НЕ ДИРЕКТОР
Відповісти
Люди з Одеси палицю вигнали, то те г.вно сплило тут, якщо вчасно той укріп не зупинити, то далі такий розклад рубль місцевий король, а решта раби, чернь. Ну а палиця гроші знімає через свій фонд
Відповісти
Вусенко запропонував Континіум 10 000 $ в місяць за збереження за нею посади секретаря.
Відповісти
вони су..і на одних медоглядах отмивають гроші великі а на що диветься директор і її оточення.. того що в долі .
Відповісти
Яка противна морда
Відповісти