--> Волинський депутат показав, як господарює у своєму саду | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Волинський депутат показав, як господарює у своєму саду

9
3
Волинський депутат показав, як господарює у своєму саду
Депутат Волинської обласної ради Юрій Ройко приводить до ладу власний сад після зими.

Світлини процесу він виклав на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Для мене весна розпочинається із роботи в саду. Сьогодні, з братом впорядкували 14 яблуньок і 3 груші. Облітаються бджоли - ще трохи і будемо відкривати», - написав обранець громади.

«Поки пустує бусляче гніздо, але поруч на полі стояло шестеро лелек - надіємось прилетять і наші», - додав чоловік.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
3

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Крутая новость! Давайте еще такие!
Відповісти
Хто так обрізає дерева? Лох.
Відповісти
Ще б написали, як свою бабу трахає...
Відповісти
Ніколи не чув такого депутата. То нехай там і кулупається до кінця земної каденції
Відповісти
Цей депутат_радикал Ляшка. Просунув його Кучер. А зараз начальник в нього_ БУЛА!!!
Відповісти
А був в регіоналах...
Відповісти
Пане Юрію, кажуть, що коли рано вилітають бджоли,прикмета погана. За скільки днів до Благовіщення вони вилітають, то стільки холодних днів ще буде після свята? А Вам, хлопці, скажу, якби Ви працювали у нього на підприємстві, то після сплати комунальних, Ви б мали за що кормити свої сім"ї. Напевно крім ложки з медом, Ви в руки важкого не брали.
Відповісти
Як би ви працювали в нього на підприємстві то брали б кредити для нього а потім вастав би судили по всіх статтях а він був би потерпілимовити. КРАПКА!!!!!!
Відповісти
З повагою відношусь до знаючих. Але з підозрою до всезнаючих. Кредитів не беруть напевно лише багаті, бо вони не займаються виробництвом. Їм не цікаві ні відсотки, ні долі людей. А депутатство, то громадська і не вдячна робота. Одна загадка, яку ніхто не відгадає, чому така велика черга бажаючих служити народу саме в Радах? Не ображайтесь, мене ніяка жаба не давить. Просто сам матеріал про цю людину зроблено не вміло. Особливо світлини. Тому й така дискусія.
Відповісти