Луцькі баскетболісти виграли «золото» в Києві

0
-1
Луцькі баскетболісти виграли стали чемпіонами зимового кубка MONBAT WINTER BASKET 3x3.

У київському спорткомплексі "Меридіан" відбувся фінальний етап зимового кубка MONBAT WINTER BASKET 3x3, - пише Волинь Sport.

За перемогу у своїх категоріях боролося 8 жіночих, 16 чоловічих і 13 юнацьких (чоловіки U-18) команд. На шляху до фінальних змагань усі вони подолали жорсткий відбір попередніх раундів.

Серед претендентів на перемогу були й представники Луцька - уже доволі титулована в 3х3 команда "Ми типу гриби" (Київ-Луцьк). Саме хлопці з таким кумедно-ботанічним йменням і здобули заповітне чемпіонство, перегравши у фіналі однолітків із Калуша й Рівного.

Однак це не єдине "золото" для Волині. Ще одним чемпіоном з Луцька стала срібна призерка чемпіонату світу з баскетболу 3х3 Дар’я Завидна, яка в складі команди "Єноти" у вирішальному матчі здолала рівненських "Попелюшок" 11:6.