Нічні перегони у Луцьку: на іномарці їздив п'яний чемпіон Європи

14
0
Нічні перегони у Луцьку: на іномарці їздив п'яний чемпіон Європи
У Луцьку на вулиці Винниченка зупинили "Рено", за кермом якого був нетверезий спортсмен.

Патрульні помітили автівку ще у центрі Луцька, проте на прохання зупинитися водій не реагував і почав тікати, - повідомляє власкор "Волинь24".

Іномарку вдалося зупинити двома поліцейськими авто уже на вулиці Винниченка поблизу Директорії.

Тест на вміст алкоголю в крові показав 1,01 проміле, що у 5 разів перевищує допустиму норму.

На порушника склали протокол за "п'яну" їзду.

Як вдалося з'ясувати, водієм автівки є Максим Богдан, який у 2014 році здобув «бронзу» на чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Так, уродженець села Старий Чорторийськ здобув третє місце з метання списа.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Спортсмени бухають, а Волинська федерація легкої атлетики - краща в Україні... Парадокс! Чи все куплено окремими політичними лідерами, Воолинськими олігархами???
Відповісти
А чого зразу- бухають,Ви що його кожен день таким бачите? випив хлопець в день закоханих і що ?. А те що їздив, то не правильн, звичайно .
Відповісти
Хто це такий розумний писав,мене зупинила одна машина,і я не втікав...
Відповісти
КрасавчіГ))
Відповісти
Ганьба федерації. Як їй можна давати кращу в Україні. Все проплачено і куплено
Відповісти
Швидше ганьба таким коментаторам!!!!
От цікаво звідки у Вас такі дані, що все проплачено та куплено, зазвичай, якщо адекватні громадяни володіють такою інформацією то несуть докази у відповідні контролюючі органи. А якщо Ви дійсно хоча б трішки розумілись, що таке легка атлетика, федерація, спорт взагалі, адекватність, наклепи, відповідальність то мабуть такого не писали.
Для того щоб Вам не бути інтернетним посміховиськом Ви хоча б поцікавтесь, які критерії оцінки були при визначенні кращої федерації.
Що стосується спортсмена в нетверезому вигляді за кермом, то нехай органи поліції займаються кваліфікацією його дій.
Відповісти
Це тому що коментарії анонімні. На фейсбуці такого нема, бо видно і ім'я, і фото здебільшого є. А під анонімом можна і побикувати)
Відповісти
Думав, що дректорія врятує. Там його не раз нагороджували і стипендію Палиці дали
Відповісти
Йому дали, а тобі ні от ти і бісишся))))))
краще більше тренуйся можливо і тобі щось дадуть.
Відповісти
Те що в нас поліція дибілоїдна..і особливо в луцьку-це факт.Те що ФЛАВ найкраща в Україні -це теж факт!і те що Богдан Максим найкращий в цій федерації і в Європі -це теж факт! І те що фонд І.Палиці допомагав Богдану Максиму -це теж факт! І те що Богдан Максим на протязі 3 років найдостойніше захищав Честь України !!!і те що "волинь пост" така ж дибілоїдна як і поліція -факт!Я не вигороджую Богдана але й ви-нешановні не будьте курвами в своїх судженнях!!Слава Україні..
Відповісти
Підтримую))) Героям слава)))
Відповісти
Навіщо писати брехню. Як можна вірити цим новинам, якщо ці новини брехня. Схаменіться. Зовсім не така ситуація була.

Навіщо обсирати людину!
В коментах пишуть герої які неп'ють. Подумайте краще за свої дії.

Відповісти
Хочу стати чемпіоном по закиданню за воротнік!
Відповісти
Тренуйся-будеш.
Відповісти