У Луцьку на місці Бандери хочуть поставити пам'ятник Миколі Романюку

23
6
У Луцьку на місці Бандери хочуть поставити пам'ятник Миколі Романюку
З'явилася пропозиція поставити пам'ятник Миколі Романюку на площі Палацу Урочистих Подій.

Відповідну пропозицію зареєстрував Павло Кудра у Єдиній системі місцевих петицій.

Чоловік вважє, що за неповних 7 років його правління було зроблено багато для міста.

"Я пропоную на тому місці, де б мав бути пам'ятник Бандері, поставити пам'ятник Миколі Ярославовичу. Це було б і логічно, і менше запитань і нерозуміння було би в гостей міста. А поки неіснуючий пам'ятник Степану Бандері все ж таки поставити в сквері, логічно, чи не так?" - йдеться у дописі автора петиції.

Підписати петицію можна ТУТ.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
що за брєд??????
Відповісти
то давайте вже навпроти цума, шо так слабо, нашо нам та Леся ?
Відповісти
Біля ЦУМа вже заброньовано! :)
Відповісти
Тільки не біля РАГСУ ,там і Бандера не потрібний,краще зробити гарну алею,чи ще щось для закоханих.
Відповісти
А може самому автору Павлові Кудрі поставити памятник за таку пропозицію!?
Відповісти
А якщо порівняти - хто більше корисного зробив саме для Луцька, то явно Романюк! І чого Бандера до Луцька? У Вовчаку нехай пам'ятник йому ставлять, чи область мала, чому Луцьк для Бандери - бо тут Пирожик з Вітівим і Ко. живуть?!
Відповісти
Дякую, єдиний хто зрозумів правильно мою думку
Відповісти
....памятник Миколі Ярославовичу біля міської ради....
Відповісти
Це все емоціі! Останній найкращий? Місто древне що не було гіднин раніше?
Відповісти
краще гроші для будинку дітей віддати, а не ідолів собі створювати
Відповісти
Ото дибілів розвелось... одне запропонувало, інше опублікувало... давайте ще памятників наставим, бо ж всі інші нагальні проблеми у місті вирішені, от будемо мавзолеї від нудьги будувати. І ті, що запропонували особисто їх фінансувати, а не розпускати бюджетні гроші.
Відповісти
Я незнаю хто такий Павло Кудра, но судячи по його діям - дибіл путінський!
Відповісти
Для пам'ятника Бендері кращого місця ніж сквер його імені придумати важко. Для мерів... Поставте їх коло міськради.
Біля рагсу не місце для пам'ятника жодній людині хай якою крутою вона не була б. Ну не в тему там людинопостамент буде.

Зробіть скульптурну композицію зв'язану з цінністю сім'ї, роду.

Там же таке поле для творчості, бід бронзи і ковки до бетону і каменю... а ви ще досі, по-старому вождів ставити де тільки можна.
Відповісти
Ну молодятам супер буде фотатись з Романюком
Відповісти
Ну молодятам супер буде фотатись з Романюком!;) Краще б ангела поставили чи лебідів! А не вибирати між Бандерою і Романюком! Краще спочатку думати головою, а потім петицію створювати!
Відповісти
Пам'ятник буде на його могилі, де схилять голови в жалобі його рідні. А все останнє- просто свіжі емоціі
Відповісти
Підтримую ідею, але біля міської ради! Біля РАЦСу повинно бути щось тематичне
Відповісти
краще б біля заксу поставили пямятник, який мав би відношення до заксу, а ото нідочого ті меморіальні там дошки, є парки, площі для памятників, там закохані молоді пари одружуються,про кохання думають, про майбутнє шасливе життя, а не прощаються!!!

а за ті гроші краще врятуйте чиєсь життя!!!
Скільки діток хворих по копійці збирають кошти на лікування!!! А комусь памятника не вистачаж до повного щастя!!!!@
Відповісти
Лишіть душу Миколи Ярославовича в спокої, хоча б на сорок днів.....
Відповісти
Цікаво, хто є справжнім ініціатором таких дешевих інформацій і "сенсацій"? Щоб лобами звести? Щоб комусь боляче зробити? Щоб на кістках свіжої могили потоптатись? Відгукнеться. І хто такий Кудра? Можливо - Кудря, якщо по-українськи? Нехай скаже про себе?
Відповісти
Ви люди,що хворі ві на голову.Який памятник? Лиште в спокої душу Романюка.Вам,що нема чим зайнятись- то Бандера,то Романюк.Для чого все це.Перед Богом всі рівні ви ще цього не поняли. Там не потрібно ні багатства,ні грошей,ні памятників.Краще гроші пенсіонерам добавте,щоб не були бомжами за 50 років трудового стажу.
Відповісти
Проти Миколи Романюка нічого не має....але...Що ви там курите панове депутати....як не одна брєдова ідея до друга.....Я бачу що в депутати йдуть одні прибутки....
Відповісти
Так поставили фундамент-тепер когось треба на нього....а може по черзі-наробимо пам"ятників і будемо міняти...Там поруч парк, з дітками гуляють- можна було б фонтанчик чи гарну ,як в центрі клумбу....А то через 30-50 років знов будуть одних знімати-інших всановлювати...
Відповісти