Ви - служака президента, - Ігор Гузь до Гунчика

32
-7
Ви - служака президента, - Ігор Гузь до Гунчика
Нардеп від Волині вкотре розкритикував губернатора Володимира Гунчика через намір створити лише три госпітальні округи в області.

Про це стало відомо 2 лютого під час сесії Волинської обласної ради.

Народний депутат Ігор Гузь розповів, що в той час, як Волинська ОДА виступає за створення лише трьох госпітальних округів в області, Чернігівська влада прагне створення аж семи округів, при тому що кількість населення в цих областях практично однакова.

«Шановний Володимир Петрович, ви виконуєте роль служаки Президента, але це не завод. Ви дієте всупереч людям, які тут зібрались», - наголосив парламентар.

З його слів, всі посадовці кивають на те, що саме Володимир Гунчик відстоює створення трьох госпітальних округів.

«Я йду до Супрун (Уляна Супрун – в.о. міністра охорони здоров’я, - ред.), вона каже, що ситуація гальмується обласною адміністрацією. Мені всі кажуть: йдіть переконуйте Гунчика. Ви повинні зайняти позицію і відстоювати шість округів, адже це додаткові кошти на апаратуру і все інше», - додав Ігор Гузь.

«Мені до лампочки нормативні документи, треба йти в Кабмін і відстоювати», - резюмував він.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Грузь виконуе таку роль в палки як жириноський в путіна гавкае що скажуть і несе дурню всяку
Відповісти
А гузь політична повія.а це в рази гірше
Відповісти
А чию роль він має виконувати?
Відповісти
роль Народного депутата а не собаки що гавкае з під Палки по заказу
Відповісти
Вижу Гунчику не жаль денег на шавок, которые гавкают в интернете) Лучше бы про область думал...
Відповісти
Гузь знає свою справу. Молодчина.
Відповісти
Правильно робить. Волинь в ямі. Кругом тільки рошенівські магазинчики ростуть і гриб Гунчик сидить в кріслі, і хєрньою займається.
Відповісти
Хоч там що, а він стукає і йому відкривають!
Скільки разів вже було, що своїми виступами він добивався того, що хотіли люди!
Це людина революціонер нового часу
Відповісти
А хіба Гузь неправду сказав? Чого Гунчик більше думає про те, як вислужитись перед порохом, ніж про народ?
Відповісти
Я вас прошу, всі і так його цькують, Гунчика того... Де той Гузь взявся на бідаку парторга-червоного піджака...
Та зробіть 5,8 госпітальних округів. Ска бабла в країні вагони, а людішкі то вмирають....
Відповісти
Гузь - нормальний політик і людина. А відколи відстоювати інтереси виборців - собача справа? Про які палки ви всі говорите. Створення госпітальних округів - дуже важлива проблема, її треба вирішувати одразу, а не тягнути роки. Чи хай краще мруть люди в чергах, тоді питання з хворобами швидше вирішиться? Для чого ви несете таку єресь, постає питання. Проаналізуйте, а потім строчіть. Як діти, їй Богу!
Відповісти
Гунчика - на пенсію! скільки можна цей бардак в області терпіти???? тільки сидить в своєму кабінеті(( людям ніякого толку від нього нема(((( він не служака, він шестьорка Пороха!!!!!!!!
Відповісти
Кожен госпітальний округ повинен відповідати двом головним критеріям - послуга з інтенсивного лікування та можливість не більше ніж за годину дістатися до лікарні, де надається така послуга.
Якщо їх буде лише 3 - критерії не виконуватимуться. Тому створення хоча б п*яти госпітальних округів є необхідністю.
Відповісти
Гунчик взагалі не політик і не чиновник-бюрократ у класичному і позитивному розумінні цього поняття, це незрозуміла і безкомпромісна особа, яка так і не могла вийти на новий рівень в плані особистих якостей, бо і надалі лишився в душі керівником заводу. Безініціативний, вічно незадоволений, хамовитий і не приємний у спілкування. Туга і печаль волиняни. Єдина надія в питанні госпітального округу на активних і молодих депутатів-мажоритарників))) Ігор жгі!!!
Відповісти
Гузь молодець. Старається для людей, а не "для галочки". Чи люди похилого віку, важкохворі або мами з малими дітьми мають їхати хто зна куди через чиюсь халатність. На мою думку, це і дитині ясно, що 3 округи це мало для області.
Відповісти
Вчепився в те крісло, ніяк його не можна здвинути. Які Оргуги йому, які люди, живе в своєму світі той Гунчик. Набридло на це дивитись
Відповісти
Чому відразу коли Гузь береться за серйозні справи для своїх виборців, то завжди починать критику, не в користь людей яким потрібен даний госпітальний округ.....а захищають політичні вподобання керівників нашого вельмишановного" президента"! Послухайте Гузя врешті -решт, він справді відстоює інтереси своїх виборців, так що Ігоре вперед....Підтримка наша з тобою!!!
Відповісти
Гунчик - га..но.... Нічого він хорошого для області не може зробити! Зразу потрібно було лобіювати створення більше госпітальних округів...
Відповісти
І гузь і гунчик лайно. Обох на нари
Відповісти
Пора і іншим депутатам просинатись, а то тіль ки Гузь живе і вирішує проблеми людей області ,а для чого тут гунчик сидить, цікаве питання ,мабуть щоб відмивати гроші на ремонтах разом із стефановичами, це ганьба і біль для волинян...скільки ще терпіти цей диребан...
Відповісти
Ох і остогид цей Гунчик, сам не працює на благо людей таміншим не дає працювати
Відповісти
Гузь, все правильно робить, ще б усі так переживали та відстоювали позицію не тільку свою, а й і своїх виборців.
Відповісти
Гунчик у 2000 році від податків ухилявся ,виконуючи вказівку однотурового.
Відповісти
Коли нарешті поміняють губернатора?..
Відповісти
Ну не лікують Гунчика на Волині.
І не лікують самопомічця Панасюка в Володимирі.
От і результат.
Відповісти
Я з Устилуга.
І маю десь жити в області. де центр округу пересунуть в Володимира в Нововолинськ.
Дякую Гузю за ініціативу.
Відповісти
Я бачу Гусь зайняв вигідну позицію - підлизування Палиці. Пане Гусь!!!! Аж бридко на це дивитись. Ти б краще роботою на окрузі зайнявся. Наприклад: "автобам" Луцьк - Володимир-Волинський - Ново-Волинськ. Там вже без сліз неможливо їхати. Чи можливо займистою проблемою Шахти N°1 - її скоро всю поріжуть на металобрухт!!!
Відповісти
У нас до цього часу був один госпітальний округ, у Луцьку, і нічого якось жили. А тепер треба вісім, вісім округів це ще плюс десь 40 головних лікарів та 120 їх заступників, плюс адмінперсонал, бухгалтерські, юридичні, патронатні та ішні служби. Тисячі людей сядуть додатково на бюджетні ставки. А чи покращить це медичне обслуговування населення, сумнівають. На мою думку краще якість а не кількість.
Відповісти
Не верь тому,кто говорит красиво,в его словах всегда игра.Поверь тому,кто молчаливо,творит хорошие дела.
Відповісти
100% Ви праві ! Побільше таких Людей які працюють і думають толково - ті помийники вже осто.....ли!
Відповісти

The info is very helpful.
Вижте и страницата ми

https://www.bartrader.com/author/juanitaglaz/ Онлайн маркетинг

=777?
Відповісти

Love the website-- extremely individual friendly and lots to see!
Вижте и страницата ми

https://gratisafhalen.be/author/lincolnv521/ SEO тенденции 2024

=777?
Відповісти