У луцькій «Опері» відгримів «Дівішник»

22
0
У луцькій «Опері» відгримів «Дівішник»
У луцькому нічному клубі "NEW OPERA DANCE CLUB" відбувся "Дівішник".

Вечірку відгуляли у п'ятницю, 20 січня.

Фотозвіт з "Дівішника" опублікували на офіційній сторінці нічного клубу у соцмережі.

Спеціальним гостем вечора був SKANDINAV з Києва.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Взагалі то українки дуже вродливі, але на фото мабуть іноземки.
Відповісти
Я розумію, що відпочивати потрібно. Бо може і "кришняк" поїхати.
Але влаштовувати такі шумні гулянки в той час коли в країні війна і гинуть люди. То занадто.
Відповісти
Ті дівчата безсоромні, і не таке ще можуть робити
Відповісти
У нас немає війни.
Відповісти
А не мають бажання ці всі кобєти сісти і зв*я зати по парі шкарпеток хлопцям на передову.А за ті кошти,які тратять на всі вечірки,краще б купили печива,цукерок і завезли в сиротинець,зробили б св*ято діткам.
Відповісти
Шось я думаю, що ті дівки навіть поняття не мають як в'язати шкарпетки. Все що вони вміють, то певно пити, гуляти і крутити задом, щоб найти пригоду на ніч другу.
Може й серед них є нормальні дівчата, але це все разом називається бля***ом.
Відповісти
Мені одній хочеться взяти напалм і розфігачити ту всю фальш і понти нафіг?
Відповісти
Все жахіття Луцька і округи.
Відповісти
Поліський збір шлюховіц. Міськрада виділила півтора мільйона на притулок для собак з наших податків-то Дана Новарчук з опери вже не вилазить-скоро з турком ще на курортах буде завісати закордонних,як потепліє...
Відповісти
Це як потрібно себе одну любити і не мати поваги до тих хлопців,які захищають нас ,їх,їхніх діток,батьків,гинуть за нас ще молодими ,щоб то так веселитись,фоткатись на весь район.Я теж такого віку,що ще можу собі позволити піти на вечірку,але мені в голові не вкладається,як можна веселитись,коли в нас йде війна,коли до нас в Луцьк привозять мертвих молодих хлопців і напевно знаю,що не одна дівуля не пішла і не віддала останню шану загиблим.Що можуть навчити ті дві *вчителькі* які є на фото наших дітей,якої культури ,поваги,?? А ще хочемо показати світу,які ми бідні,нещасні-поможіть нам,бо немаємо ,за що жити.Це парадокс нашого суспільства гуляти ,веселитись на дєвішніках,св*яткувати похмілля в Корабліках,коли йде натуральна війна,гинуть молоді люди
Відповісти
А викладачі не люди? Вони не мають права на відпочинок? Людина пішла собі випила, потанцювала. Що в цьому поганого? Це якось впливає на її професійні навики? Як можна бути такою ханжою?
Відповісти
Збір блюдей.
Відповісти
На цих світлинах 95% жіночої статі "коні" , це точно іноземки)) Жах...
Відповісти
Драна полішня з північних районів Волині .
Відповісти
Жодної гарної дівулі. Страх Божий!!! Одні
Відповісти
Чи то фотограф не профі чи то страх-вечірка?
Відповісти
Гульдибасять аж гай шумить, а ше кажуть нема чим платити комуналку!
Відповісти
Гарні дівчата. Не заздріть.
Відповісти
от лRрви тупі!
Відповісти
я вражений цим парадом фріків
Відповісти
Только танцовшице. Остальные страшилки, да и кроме как вдуть, ни на что не годятся
Відповісти
Ніколи не читала коментарі,і переконалась що правельно робила. Люди займіться чимось важливим,ніж писати таку єрість .!! Ви немаєте права навіть 0.001 їх обговорувати,не ваше життя і не вам вирішувати як житти.На себе краще гляньте,це буде більш корисним.!!
Відповісти