Як нардеп Гузь пірнав на Водохреще

13
6
Як нардеп Гузь пірнав на Водохреще
Волинський нардеп Ігор Гузь пірнав у Дніпро на Водохреще.

Народний обранець опублікував відео свого хрещенського пірнання на своїй сторінці у Фейсбуці.

Цього разу нардеп занурився у Дніпро.

"Це правильна традиція. Я переконаний, що чим більше людей це роблять, раз в рік чи ні, це буде правильно. Тому плекаймо здоровий спосіб життя, плекаймо українські традиції", - зазаначим Ігор Гузь.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Піарник і більше нічого!!!
Відповісти
Чуєш ти, йди окунися у крижану воду і пропіарся. розумник найшовся, коментувати сидячі в теплі на дивані.
Відповісти
Гузь - молодець!!! В здоровому тілі - здоровий дух! А що в тебе, "Читачу", чим дихаєш?????
Відповісти
але Гузь користується популярністю у дівчат. не дарма він вирішив плавати і світити своїм торсом. кажуть, що навіть громадські незалежні активістки з Луцька і не лише до нього небайдужі. вчіться у Гузя покоряти слабкі жіночі серця
Відповісти
мені Гузь подобається! дуже нормальний мужик - не п'є, займається спортом, має активну громадянську позицію. а от автор слів "лорда" явно не того рівня чоловічок, тому і заздрісно, що Гузь подобається жінкам)
Відповісти
Пірнати у ополонку на Водохреще - традиція давня. Приємно, що вона збереглась і до цих пір.
Відповісти
На скільки пам'ятаю, пірнає в ополонку Гузь не вперше! За це величезний +
Відповісти
От сіру річовину у голові і відморозив! :)))
Відповісти
Есть людишки (людьми их назвать язык не поднимается), которые даже в святой праздник не могут прожить, чтобы кого-то грязью не облить.
Відповісти
Молодець! Всі би так піарились, як Ігор Володимирович))) Хай Бог посилає Вам козацького здоров'я, силу духа, і успіхів!!!
Відповісти
Сьогодні таке свято і багато хто підтримує та дотримується традиції і Вам того бажаю традиційно пірнутись в ополонку
Відповісти
Чудове відео, так підзаряджає! Здоров'я міцного всім сміливцям
Відповісти
Ігор молодець! Від міста Володимир-Волинського
Відповісти