На Волині двоє дітей втопилися у вигрібній ямі

11
15
На Волині двоє дітей втопилися у вигрібній ямі
Трагедія сталася у селі Мартинівка Луцького району: двоє дітей втопилися у вигрібній ямі.

Про це «Волинь24» стало відомо з власних джерел у суботу, 14 січня.

14-го січня в другій половині дня рятувальникам повідомили, що у селі Мартинівка у вигрібній ямі поблизу ферми потонули діти.

Двох дітей (2006-го і 2002-го років народження) з однієї сім’ї у ямі виявили сусіди. Один із братів втопився, коли намагався врятувати іншого.

Працівники ДСНС прибули на місце події. Саме вони дістали з ями тіла дітей.

Обставини загибелі неповнолітніх поки не відомі.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
15

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ne vydalajte
Відповісти
А хто буде відповідати за не закриту яму??/
Відповісти
А де були батькі?
Відповісти
Жах...шкода хлопців , старший звичайно молдець,герой ,чому було зразу не подзвонити рятувальникам або покликати дорослих? Можливо остався б живий!((
Відповісти
Ярослава як би він потім жив
Відповісти
Ці двоє хловців були моїми двоюріднимим братами я дізналася про це вчора 15січня їх бачили охоронці тієї ферми а ле нажаль допомоги не надали томущо пили алкоголь як би вони допомогли то Стас і Андрій були б живі у яму спочатку впав старший Стас а потім йому почав допомагати молодший Андрій і вони потопились .Ви всі співчуваєте але уявіть собі що зараз думає матір ,як це до хати везти два гроба.Вічна пам*ять їм
Відповісти
По-перше Стас молодший а Андрій старший,і впав Стас а спасав його Андрій.... По-друге непиши якщо щось незнаєш!!!!
Відповісти
Ото ж то не знаєш хто старший,а хто менший ще чешиш шо брати
Відповісти
Звісно шкода та що діти там шукали,і це ще байдужість дорослих до всього що може загрожувати нашим же дітям які нерозуміють куди йдуть у невідомому напрямку!
Відповісти
Ми не знаіім як це сталось і батьки не вині.
Вині ті,що там працюють,і ті,що відповідають за безпеку.
Відповісти
Бог іім судя!!!
Відповісти