Луцька телеведуча знялась у спокусливій фотосесії з… півнем

26
0
Луцька телеведуча знялась у спокусливій фотосесії з… півнем
Луцька телеведуча Наталка Войтович знялась у святковій фотосесії із символом майбутнього року – півнем.

Світлинами із фотосесії жінка поділилась на своїй сторінці у Фейсбуці.

«У Новий рік-із його символом в руках, півнем! Фотосесія із півником була атмосферною», - написала Наталія Войтович.

Телеведуча подякувала за чудову роботу фотографу Юрію Положевцю, головному редактору глянцю «SPACE mag» Ірині Матейчик та візажисту Наталії Толоконніковій.

На фото журналістка постала у чорній сукні з глибоким декольте, яскравим макіяжем, великою червоною квіткою у волоссі та чорним півником у руках.

У коментарях користувачі соцмереж порівняли її з іспанською красунею, а дехто навіть – з мексиканською художницею Фрідою Кало. Наталка Войтович зізналась, що хоч і не мала на меті наслідувати її образ, та схожість дійсно є.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вона дууже товста як для ведучої. Зовсім не слідкує за собою. Нічого гарного в ній нема. Зробили блін ікону стилю
Відповісти
Бачусь з Наталкою на різноманітних заходах у місті . практично незнайомі .Гарно виглядаю . стильна .розумна органічна. Можливо не ікона стилю , але все при ній
Відповісти
бачив її в там тамі. та ви шо я не знаю як фотошоп витримав і взагалі. гарні жінка, хай би харчувалася здорово і спортом займалася був би толк від природньої краси. а те що бачив вживу говорить про протилежне
Відповісти
Цікаво..."природнч краса" і в " зал ходила"...всім в зал!!! А як здоров'я не дозволяє,то що,вже й фоткатись -зась?
Відповісти
Це кому здоров'я не дозволяє? Ця коби-ляка здоровіша всіх здорових. Хай менше бухає і менше жере і спить!
Відповісти
Фотошоп рулить. Насправді виглядає на років 10 старшою. Обвіслий живіт і щоки, мабуть часто бухає. Невже у Луцьку немає молодих і гарних дівчат. Скільки можна піарити цю недалеку особу?
Відповісти
ну і сіськи відростила-скоро до колін висітимуть
Відповісти
Галю, а, що твої кращі... В тебе вже по-пояс... Ми ж подруги, як ти могла???
Відповісти
галю як твій ніс?
Відповісти
Нічо так
Відповісти
Ну фігурка сам смак! Люблю таких. Каменских, Чехова, Вітвицька, для мене це привабливо. Войтович тримається на рівні, для Луцька вона крута.
Відповісти
Скільки заздрісних жіночок відівзвалось :) Аж настрій підняли. Наталко так тримати! Ти красуні і розумничка!
Відповісти
Гарний образ і гарна дівчина
Відповісти
;))) а це в руках точно півень бо якийсь вже дуже він чахлий :)))) наступну фотосесію зробіть з конем в стилі катерини другої!!!!
Відповісти
де еротично вийшло?
Відповісти
Це точно...дайте їй коня до пари
Відповісти
Жінка як жінка, нічого особливого!правда до інших ій далеко. Не страшна ну і не красавіцца ))))).
Відповісти
Фотошоп класний , в житті вона конешно така як і всі .А от їсти 100% треба менше, бо як кобилка! А як під Осадчу косить взагалі смішно! Видно ж що недальока!
Відповісти
Молодець! Добилася успіхів ! Не всі цигани добиваються таких висот ! Навіть несмак в стилі не портить її ромської краси!
Відповісти
Ага...мама точно согрішила з якимось табором
Відповісти
Пора її на фітнес записати, бо бачу сама не допре туди сходити...
Відповісти
Тьотка як Тьотка! І чого всі прицепилися.Абсолютно виглядає круто на свої майже 40 !
Відповісти
Що за мішки під очима? Скажи хто твій візажист - і я до неї не піду
Відповісти
Дійсно, гарно нафарбована, але мішочки під баньками не забрали.. Хто вас так показав, яка така майстриня? Видно заздрить вам..
Відповісти
Жесть...а де ноги іксом??? А копита 43 розміру? Ех...
Відповісти
Півня шкода)Надіюсь його потім нагодували,а то явно не доїдає)))
Відповісти