У луцькому ЦУМі працює продавчиня, яка виганяє всіх покупців

25
2
У луцькому ЦУМі працює продавчиня, яка виганяє всіх покупців
Лучанка Руслана Цибуліна поскаржилась на одну з продавчинь луцького ЦУМу, яка виганяє покупців.

Про це вона написала на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

"ЦУМ! В магазині на 5 поверсі де продають декор працює "ДУЖЕ ПРИВІТНА" продавчиня! Виганяє людей з магазину "НІЧОГО НЕ КУПЛЯЄШ - НА ВИХІД,ТИ ВЖЕ НАПАМ'ЯТЬ ВСЕ ТУТ ВИВЧИЛА", - обурюється Руслана Цибуліна.

"А Галочка шукала і вибирала подарунки на Миколая, щоб підкласти під подушки рідним! До речі, саме там знайшла заготовку під картину, хотіла купити, а її вигнали!", - повідомила ображена жінка.


Зрештою, вона порадила продавчині передивитись свою поведінку і ставлення до людей або змінити професію.

Згодом, на допис Руслани Цибуліної відповіла власниця магазину Руслана Лазарева, яка повідомила, що Анжела Володимирівна (вищезазначена продавчиня), працює в магазині від самого відкриття.

Тим не менше, вона вибачилась з поведінку своєї працівниці і висловила готовність подарувати дитині подарунок в якості компенсації.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Багато покупців також є противними. Перемацають, переплюють все ,а потім обгадять. Вони хочуть дешеве і одночасно якісно, а такого не буває.
Відповісти
Продавець що хрмить звісно ж не права,але покупець має право перемацати все ,тому що в ваших інтересах щоб покупка була зроблена і для тієї людини враження залишились приємні .Культуру виховуйте в дітях з дитинства і не буде такого хамства ні в продавцях ні в покупцям)З святом усіх .
Відповісти
Багато покупців мацають і навіть не збираються купляти. Зверніть увагу на бабок у супермаркетах., які перегрібають все і нічого не купляють
Відповісти
На Украіні не буває,в Німеччині що три місяці переоцінюють товар,ще й можна його роздивитись з усіх боків.
Відповісти
Мені теж одного разу пощастило на цю "продавчиню". Магазин був закритий,коли я підійшла до дверей вона вийшла з книжкового магазину,що навпроти. Проте відкрити магазин, щоб я мала змогу придбати товар,який мені був потрібний вона і не думала. Натомість відразу в лоб запитання :"а шо ви хотіли?" Дійсно цікавий підхід до продажу)))
Відповісти
а скiльки в нас хамовитих покупцiв ходить, мало не кожен другий, всiм здаеться що вони пуп землi i можуть свое невдоволення життям зганяти на продавцях якi для них не люди а обслуга
Відповісти
Це і є обслуговуючий персонал. Та в любій цивілізованій країні вона б не пропрацювала і години.
Відповісти
Є власники які самі хамуваті ,пройдіться по Волі і іще не таке скажуть ),директриси які самі ж викликають людей на конфлікт потім ще думають чого від них ідуть покупці назавжди)
Відповісти
Да, це правда, продавчиня там дуже дивна )) Така сама була в Юванті, колись, а може і зара є, у відділі біжутерії. В неї якщо не купиш шось протягом 5хв, то кращє втікати))
Відповісти
да була така в юванті....
Відповісти
а ще в магазині сумок і гаманців кажуть "Дєвушка в нас в магазині по телефону говорити не можна!"
Відповісти
Продавців не виховують, не консультують, немає культури, бидлота. Це по інерції від батьків і дідів ще з радянських часів. Людина не розуміє, що відвідувача - потенційного споживача, покупця треба берегти і шанувати, тому що в потилицю дихає конкурент. Зайдеш, поговориш і таке враження, ніби в лайно вступив. То як, блядь, можна ходити до таких продавців!? Бидлоту треба виховувати кулаком. Навіть пісня є: "Покарай рука Господа, я имею ввиду кулаком".
Відповісти
Продавців не виховують, не консультують, немає культури, бидлота. Це по інерції від батьків і дідів ще з радянських часів. Людина не розуміє, що відвідувача - потенційного споживача, покупця треба берегти і шанувати, тому що в потилицю дихає конкурент. Зайдеш, поговориш і таке враження, ніби в лайно вступив. То як, блядь, можна ходити до таких продавців!? Бидлоту треба виховувати кулаком. Навіть пісня є: "Покарай рука Господа, я имею ввиду кулаком".
Відповісти
Рука Господа, це не ваш кулак. Не вводьте людей в оману. А "вихованістю" ви теж не сильно відстаєте.
Відповісти
"Покупець завжди правий" КРАПКА. Це повинні засвоїти, як власники, так і продавці. Пишіть скарги у книзі відгуків, вона повинна бути на видному місці, "куточок споживача". Далі захист справ споживачів, а якщо не допоможе, то ДФС. Чому ДФС, тому що 90% продавці не оформленні належним чином, згідно чинного законодавства. Також, якщо є факт образи, а ще краще зафіксувати усе це на тел, свідки, як мінімум два і викликати поліцію.
Відповісти
Я також згадала продавщиню і власницю біжутерії в ’’юванті’’...Хотіла купити подарунок -принесіть плаття або костюм...Одного разу вибрала вона мені сережки до плаття (іших не дала і подивитися) і так вони валяються в мене років вісім ні разу не вдягнуті...А є одні продавці оптовики - то я заряжаюся в них позитивною енергією.Коли до них маю їхати - то як на свято ! І це не правда, що покупці вредні....Як ти ставишся до людей- так вони до тебе....Вийнятки,звичайно ,бувають...В ЦУМі була,купувала там щось- то нормально...Власниця тримає її, бо продавці - дефіцит. В нас безробіття, а на роботу нема кого взяти. Але це ,звичайно вже інша тема. І офіційно теж не хочуть йти, бо субсидія пропаде - вагомий аргумент...
Відповісти
Недавно бачив, як дві не бідні з виду жіночки нормально їли мандаринки прямо на полиці магазіну - в Слоні... Тіпа бескоштовна проба... Дарма продавці не бачили...
Відповісти
А скільки дитині років,що вона сама розгулювала по магазину без батьків? І чи можна взагалі обслуговувати малих дітей? Я колись була присутня при ситуації коли мама прийшла повертати дуже дорогу іграшку ,яку продали дитині. І знову був винуватий продавець. А чи впевнена мама,що дитина там чемно поводилась,що її попросили з магазину?
Відповісти
Якщо до продавців, відноситись як до другого сорту, бо "я прийшла - значить танцюйте". І ще нахамить на цілий день вперід . Є речі, які "перемацати" неможна. Покупець, якщо не з чебуреком то з біляшем, приходить в магазин. І таке буває. Для чого продавцю потім платити з власної кишені.
Відповісти
Треба вести дрескот вхід в магазинах
Відповісти
Мені таких не мало попалось останній раз я була в Луцьку. Тільки тому що я була спортивно вдягнута, а не в шубі і на каблуках, на мене дивились мол тобі не по кишені і питали з недовірою "і що ти це будеш купляти?" або відразу казали без змоги подивитись на товар: "в нас тут для тебе нічого не має". Одна на мене накричала і вигнала коли побачила що я по телефону розмовляю. Страшенно не приємно, так образливо за своє рідне місто. Дуже хотілось показати їм свій American Express і фотографію своєї новенької машини в Австралії, але я промовчала.
Відповісти
Давайте всі подібні інциденти в нет, оце буде що почитати... :) сумно... скоріше за все винні 2-і сторони, то що хотіли донести?
Відповісти
Давайте всі подібні інциденти в нет, оце буде що почитати... :) сумно... скоріше за все винні 2-і сторони, то що хотіли донести?
Відповісти
У Цумі випікається піца, але буквально 04.02.2017року о 20:30 я приїшла та замовила піцу, біля віділу де випікалася піца був не приємний запах. На зауваження продавщиння викликала охоронця , який почав хамити покупцям та погрожував викликати поліцію, покупці не забравши своє замовлення пішли!
Прошу звернути на це увагу!!
Відповісти
У Цумі випікається піца, буквально 04.02.2017року о 20:30 я прийшла зробити замолення, біля прилавку був неприємний запах. На зауваження продавчиння викликала охоронця, який почав хамити покупцям, та погрожував викликати поліцію. Покупці не забравши свої замовлення пішли.!
Зверніть увагу!!
Відповісти