Демонтаж у Луцьку: власниця МАФу знепритомніла

8
0
Демонтаж у Луцьку: власниця МАФу знепритомніла
У Луцьку поблизу торгового центру "Слон" демонтують незаконну забудову.

На місці працюють муніципали і патрульні.

Виявилось, власника прибудови попереджали про знесення за три місяці.

Однак, коли сама хазяйка прибула на місце, то від побаченого знепритомніла. Її забрала швидка.

Наразі на місці події працюють правоохонці.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Може спокійніше спати буде. Дістав цей гендель під вікнами
Відповісти
Тобі вікна треба повибивати!!!
Відповісти
І всій міській владі повибивати!!!
Відповісти
Ці залишки 90х треба по всьому місті знести.
Постійно вечором бидлоття різне тиняється, а в день мамочки заряджаються пивком, вони туди кожен день як в садок ідуть))
Рядом добудувала літній "ХЛІВ", думала що поможе))
Ще пивнуха на перехресті стоїть, чекає....
Відповісти
Питання не полягає у тому знесли споруди чи ні!!!на цьому місці планують розміститися штраф майданчик та ресторан!!!ось тоді всім сусідам буде весело!!!
Відповісти
Можливо,це все сплановано і законно,але ці звірячі методи їх втілення нагадують часи правління "царька" і ті методи які застосовувались на майдані,а саме з насиллям та кровопролиттям!!!люди схаменіться!!!
Відповісти
Ця споруда стоїть вже не перший рік (якщо я не помиляюся). Чому тільки зараз виникло питання про знесення, чому на наступний день не з'явилися представники органів місцевої влади, поліції, прокуратури - не "впаяли" штраф. Напевно змінилися чинуші, які кришували і отримували винагороду.
Просто дико ці всі потуги виглядають. Як би вони усі незаконні МАФи зносили, то норм, а це розправи і пилюка в очі громади.
Відповісти
Дуже в насвсе в державі робить правильно!!!
Людей шкода,які стараються заробити, бо ж де в нашій країні заробиш?хіба на депутатському кріслі!
Дибільна влада
Відповісти