У Луцьку відкрили новий гриль-бар

15
5
У Луцьку відкрили новий гриль-бар
Новий гриль-бар «Melrose» відкрили на території ТРЦ «ПортСity».

Заклад розташований на третьому поверсі торгово-розважального комплексу. Не помітити бар важко – яскраві діоди одразу привертають увагу.

Заклад доволі просторий - у ньому є 65 столів, що дозволяє розмістити понад 200 гостей.

У барі пропонують чотири кухні: американську, італійську, японську і мексиканську.

Американо коштує 19 гривень, чай – від 22. Найдешевша піца – 32 гривні, найдорожча – 121.

Піцу, роли і м’ясо готують відкрито: гості можуть спостерігати за процесом. Є навіть відкритий мангал.

Адміністратор розповіла, що однозначно визначити стиль закладу важко: тут і американські прапори на диванах, і мексиканське сомбреро на стіні.

Проте led-вивіски, яскраві зірки і ретро-автомобіль нагадують Лас-Вегас.

«Melrose» - це всеукраїнська мережа закладів, проте в Луцьку він лише один.


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
5

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А 19грн., за амерекано не за багато? Середня ціна 13...
Відповісти
в кофе кофе від 22 грн кава ((
Відповісти
В кофе кофе 22грн кофе)))
Відповісти
В КофеКофе кава гамняна. Ціну таку зробили щоб просто її незамовляли!
Відповісти
Хочеш випити г@вняної кави..., іди в кофе кофе
Відповісти
В coffee@coffee найкраща кава в місті. Дуже смачна. Тільки для справжніх кавоманів, хто розуміється.
Відповісти
Кавоманів ???? вибачте а Ви там були , Ви там її пили , це ж отрута ,а не кава.... Колись да була смачна.Факт
Відповісти
З Вас такий поціновувач кави, як з мене космонавт)
Відповісти
Оригінальний інтер'єр :-) Можна піти на розвідку.
Відповісти
В рівному такий заклад вже працює декілька років. Інтер єр 100% скопійований. Хоч би щось нове придумали(((((
Відповісти
Цитую «Melrose» - це всеукраїнська мережа закладів, проте в Луцьку він лише один.
Відповісти
для Луцька кава 19 грн- дуже дорого!!! кава низької якості, була на третьому поверсі кафе Рінг Вок, там на каву -50% і кава дуже смачна!!! Всього 5 грн )
Відповісти
Це не кофейня, щоб обговорювати якість кави і її ціну! Дуже смачна кухня, раджу супчики і бургери! Ням ням;) залишились задоволені
Відповісти
Щойно відвідали заклад, взяли бургери очікували десь 50 хв. Принесли ,на вигляд нічого ,а їсти не можливо. 420 грн викинуті на вітер
Відповісти
Після відвідування закладу залишився незадоволеним,оскільки після вживання піцци почував себе жахливо.Будьте обережні!А ще офіціантка навіть не принесла решти,відразу залишила її собі у якості чайових.Мабуть це неправильно,клієнт сам повинен вирішувати,залишати йому чайові чи ні!
Відповісти