Чемпіонат Волині з футболу: огляд матчів

15
ЛУЦЬКСАНТЕХМОНТАЖ-536 вийшов у лідери чемпіонату Волині з футболу.

Група «А»

На вихідних відбувся черговий, восьмий, тур чемпіонату Волині з футболу.

Діючий чемпіон, представник будівельної компанії «Луцьксантехмонтаж - 536» приймав на своєму сучасному стадіоні, що заходиться в с. Княгининок, команду "Атлетік" з смт. Цумань.

Господарі впевнено перемогли, забивши в кожному таймі по два м’ячі, і лише на останній хвилині дозволили гостям провести гол престижу. Перемога 4-1!
Слід зазначити, що в складі «будівельників» два голи забив Тарас Кабанов, в минулому гравець збірної України.

Після цього матчу ЛСТМ-536 очолив турнірну таблицю групи «А».

Інші результати:

"Вікторія" - "Турія" - 1:1
"Луцьксантехмонтаж №536" - "Атлетік" - 4:1
"Ласка" - "Колос" - 7:0
"Агропродукт" - ФК "Мар'янівка" - матч не відбувся

Наступний тур відбудеться 15-16 жовтня. ЛСТМ - 536 проведе свій матч в гостях, в с. Мар'янівка. Цікавий поєдинок відбудеться в Копачівці, де місцеве "Торпедо" прийматиме "Ласку" з Боратина.

Група «Б»

В групі «Б» одразу три лідери- ФК "Ковель-Волинь", "Прип'ять" (Любешів) і ДЮСШ-ВІК (Володимир-Волинський). А якщо взяти до уваги те, що володар Кубка Волині, команда "Стир", значно покращила свою гру, то боротьба за лідерство обіцяє бути цікавою.