--> У центрі Луцька вперше працювало кафе на колесах. ФОТОРЕПОРТАЖ | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

У центрі Луцька вперше працювало кафе на колесах. ФОТОРЕПОРТАЖ

17
16
У центрі Луцька вперше працювало кафе на колесах. ФОТОРЕПОРТАЖ
У центрі міста вперше працювало кафе на колесах під назвою Food Track FBI.

У п’ятницю, 30 вересня, на площі біля головного корпусу СНУ знімали рекламний ролик для «FBI». Як розповіли в адміністрації кафе, зйомки вирішили поєднати з роботою. Відтак кожен перехожий отримав можливість знятися у ролику.

У Food Track FBI продавали чотири види піт – з куркою, салатом олів’є, сиром фета та овочами, а також із ковбасками. Окрім того у меню була картопля-фрі із соусом, кілька десертів, кава і чай.

В адміністрації ресторану повідомили, що надалі відстежувати місце роботи Food Track FBI можна на сторінках у соціальних мережах: facebook.com/foodbi, а також vk.com/foodtrack_fbi


Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
16

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
НКВД буде ?
Відповісти
хе-хе )
Відповісти
проходив повз. підійшов. купив якусь фігню в лаваші. смачна. тільки довго готували
Відповісти
Треба думати на перспективу. Ну виросте до величини національної мережі швидкої кухні, але європейський та американський ринок буде закритий для такої назви.
Відповісти
Мережа національного рівня може коштувати від 1 000 000 €)))
Відповісти
ціна світового рівня у мільярдах. Макдональдс коштує більше 60 мільярдів баксів.
Відповісти
Не сперечайтесь з юристом)))
Відповісти
Назва жесть! Неапетитно як мінімум. Як ви буде її реєструвати?
Відповісти
Просто))
Відповісти
Вам дозволять??це ж лого федеральної служби розслідування.. нарветеся на неприємності.. але реєструйте.. так як абсолютно бездарно обрана концепція і не відповідає призначенню..
Відповісти
Пащенко знову щось замутив? :) А без Дулапчий жодне "фе" не обходиться? :)
Відповісти
Чому неназвати патріотично- НАБУ, НКРЕ,АКУ....
Відповісти
Доречі заберіть "панти" це людей відлякує.. віє холодом
Відповісти
А тимчасова споруда погодженна? Вона відповідає комплексній схемі малих архітектурних форм? Де муніціпальна дружина... Порішали((( прикро.
Відповісти
Це не споруда.
а тачка з хавчиком, їздить туди-сюди
Відповісти
о тре тим кого муніципали ганяють ідею підкинути ставите на контейнер колеса і все ви легали.... чи всеж зайти тре до міського голови недарма ж там Бодя тусує ;)????
Відповісти