Кошенята, яких катували садисти у Луцьку, - живі

12
2
Кошенята, яких катували садисти у Луцьку, - живі
Волонтери знайшли тварин, з яких жорстоко познущалися Любов Таропіна та Юрій Гнатюк.

Про це йдеться на сторінці у Вконтакте ГО "Волинське товариство захисту тварин".

Так, одне з кошенят поблизу будинку знайшла сусідка Любові Таропіної.

"Сьогодні (21-го вересня, - ред.), одразу після акції біля відділку поліції, голова ГО "ВТЗТ" Дана Новарчук, представники преси та волонтери поїхали додому до Люби Таропіної. Та, на жаль, нам ніхто не відчинив двері.

Проте, побувши трохи біля будинку, ми випадково зустріли пані Зоряну. Вона розповіла нам, що нещодавно (ще не знаючи про знущання) вона знайшла кошеня, дуже схоже на те, яке було на відео. Також пані Зоряна повідомила, що завезла його до КП "Ласка"", -йдеться в дописі.

Після того, коли волонтери та небайдужі приїхали до притулку вони порівняли кошеня з тим, яке було на відео. Виявилось, що котик і справді дуже схожий на жертву знущань дівчини та хлопця.

Коллаж для порівняння
Коллаж для порівняння


Забрати кошеня до себе додому вирішив волонтер.

"Кошеня дуже злякане, але без ушкоджень кісток чи хребта. На носику є засохла кров та бруд. Від найменшого руху шукає куди можна сховатись. Правда, зрозумівши, що я його не буду бити, після моїх намагань погладити та почухати, кошенятко почало мені муркати, - розповів волонтер".



Наразі для маленького котика шукають господаря, проте зазначають, що процес його реабілітації може тривати довго.

Інше ж кошеня також знайшли, проте йому пощастило ще менше, оскільки у нього не має нижньої губи.

"Я сусідка їх, я бачила як хлопець гуляв з тим кошеням, яке на відео.

Ось те риже кошеня...В нього немає нижньої губи, не знаю чи це вони чи ні, але риже кошеня ми знайшли і прихистили. Замазали зеленкою йому ранку", - йдеться у дописі.



Наразі кошеня відвезли до Дани Новарчук, про його стан обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що у Луцьку жорстоко познущалися над тваринами.

Також попри сепаратистські фото Любов Таропіна запевнила, що любить Україну та не підтримує сепаратистів. Згодом дівчину допитали в СБУ, а поліція зробила заяву про те, що дівчина вчинила кримінал.

Окрім того, Волинь24 повідомляло, що Юрій Гнатюк, який знущався з тварин разом з дівчиною, раніше судимий за нанесення тяжких тілесних ушкоджень.
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну...при всій повазі до шанованої мною редакціі... але це вже занадто ставити таку новину і ще п'ять подібних про якихось лугандонів. Думав, що ви - кращі.. розчарування.
Відповісти
Шо не подобається. Редакція найкраща. Це небайдужі люди. Не хочеш читати новини, то не читай. Я завжди пропускаю новини, які мені не цікаві.
Відповісти
краще б про дітей з інтернатів написали... може для них то стане шансом знайти нову родину...чогось в наших волинських медіа про це ніхто й не заікнеться. а вот про якусь бичку з лугандонії і котів вошивих то три дні трублять .
Відповісти
То іди всинови дітей, подай приклад і про тебе напишуть. А з приводу вошей, то це очевидно по собі судиш.
Відповісти
судячи з рівня культури, ти таке саме бидлоття яке котів мучило.
Відповісти
Бидло це те, що в тебе між ногами бовтається з пустими шаріками, ясно, - це по-перше. По-друге про який рівень культури ти говориш? Цитую тебе "бичка, вшиві коти, бидло". За своєю "культурою" дивися, нелюд.
Відповісти
ті що виправдовують чи замовчують випадки знущання над беззахисними тваринами насправді і людей не люблять.Емпатія це така річ, що або є або ні.
Відповісти
Садисти!!!! Я бажаю, щоб в старості її внуки так наказували за те, що вона під себе насре.
Відповісти
От сучара сєпарна
Відповісти
Безумовно така жорстока поведінка з тваринами не повинна залишатися безнаказанною. Кожна істота має право на життя .На мою думку покарання за подібні вчинки у вигляді позбавлення волі на 6 місяців, або штраф біля 50 тис. грн -- це нічого взагалі... Правда в тому, що навряд справа дойде до сроку, а все обійдеться цим нелюдам невеликим штрафом.... І дуже шкода, адже це не єдиний випадок коли жертвами психічно хворих виродків стають нівчому не винні тваринки по всій країні і не тільки переселенців з днр чи лнр...(((Карати таких треба привселюдно, загнати в морозильну камеру голяком хоч на 5 хв.щоб відчули себе на місці їхніх чотирилапих жертв .....Та щоб знали інші як мучити, знімати і збирати перегляди в інтернеті ...Сьогодні вони знімають тортури над тваринами, а завтра знущання з людей-- дітей жінок...От звідки беруться маніяки, різники та інші наступники чикатила
Відповісти
Шокована цим випадкм.Невистачає слів обурення коли читаєш коментарі деяких читачів-то коти вошиві,то живодьорів пожаліти треба,а то й неподобається деяким,що журналісти висвітлили цей ОГИДНИЙ випадок....Найстрашніше-байдужість...Не в котах справа,і навіть не в їхніх вошах-двоє виродків наджорстоко знущаються з маленьких беззахисних створінь. Свої катування вони цинічно знімають на відео-і отримують від цього задоволення. От тільки питання до отих ,,цивілізованих і гуманних":ви впевнені що це перші і останні жертви парочки нелюдів? Ви впевнені,що ці виродки обмежаться лише тваринами і не почнуть шукати собі ЩЕ ЦІКАВІШИХ РОЗВАГ З ЛЮДЬМИ? У нашій країні ,нажаль,не лише коти бездомні є,а й безпритульні діти...
Від щирого сеця бажаю,щоб ті виродки спочатку пізнали суд людський,а уже потім і суд Божий.
Відповісти
Шокована цим випадкм.Невистачає слів обурення коли читаєш коментарі деяких читачів-то коти вошиві,то живодьорів пожаліти треба,а то й неподобається деяким,що журналісти висвітлили цей ОГИДНИЙ випадок....Найстрашніше-байдужість...Не в котах справа,і навіть не в їхніх вошах-двоє виродків наджорстоко знущаються з маленьких беззахисних створінь. Свої катування вони цинічно знімають на відео-і отримують від цього задоволення. От тільки питання до отих ,,цивілізованих і гуманних":ви впевнені що це перші і останні жертви парочки нелюдів? Ви впевнені,що ці виродки обмежаться лише тваринами і не почнуть шукати собі ЩЕ ЦІКАВІШИХ РОЗВАГ З ЛЮДЬМИ? У нашій країні ,нажаль,не лише коти бездомні є,а й безпритульні діти...
Від щирого сеця бажаю,щоб ті виродки спочатку пізнали суд людський,а уже потім і суд Божий.
Відповісти