--> Ґвалтівника замотали у скотч і в багажнику привезли у поліцію | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Ґвалтівника замотали у скотч і в багажнику привезли у поліцію

23
82
Ґвалтівника замотали у скотч і в багажнику привезли у поліцію
Гвалтівника лучанки, якого розшукували ще від 28 серпня, у селі Чаруків затримали батько і хлопець потерпілої.

Нагадаємо, дівчина того дня увечері подзвонила родичам і повідомила, що її насильно утримують. Правоохоронці оточили поле біля вулиці Мамсурова, що в районі цукрового заводу. Знайшли телефон. Потім прибігла дівчина, яка повідомила, що вирвалася від насильника, і що він її зґвалтував. Поліція з’ясувала особу чоловіка і оголосила його у розшук. Підозрюваному 38 років.

І от увечері суботи, 10 вересня підозрюваного привезли у поліцію батько і хлопець потерпілої дівчини, повідомляє власкор «Волинь24».



Чоловіки розповіли, що кілька днів «вичисляли» ґвалтівника. І зрештою затримали його у селі Чаруків. Зв’язали його, обмотавши скотчем, поклали у багажник автомобіля і привезли у Луцький відділок поліції.

Зі слів чоловіків, їм ґвалтівник зізнався у скоєному.

Наразі тривають слідчі дії.

Передрук публікації заборонений
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
82

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Рідні молодці! А що поліція робить????
Відповісти
у морг його потрібно було привезти а не міліціянтам
Відповісти
Точно. Замочити на глушняк тре було
Відповісти
А поліція тільки піариться та вихваляється своїми лжездобутками. А її роботу знову громадяни - платники податків та потерпілі роблять.
Відповісти
Вчинок рідних - вчинок дуже сильних чоловіків. Вони доклали незвичайних зусиль, щоб знайти його (на відміну від цілої гвардії поліціянтів, які займаються кабінетною бюрократією), а потім ще їм вистачило сил не зробити злочину, а відвезти нелюда в міськвідділ. Тримайтеся! Все буде добре!
Відповісти
Тепер воно закукарікає по повній таких ждуть на зоні
Відповісти
Доведуть людей, ой доведуть
Відповісти
Тіло Литкіної в Нововолинську знайшов батько, тут цього ......... теж батько з хлопцем...
мусора працюють в поті лиця...
Відповісти
Чувак подає заяву про викрадення та насильне утримання, що супроводжувалося катуванням (замотування скотчем і утримання в багажнику) і месники сідають надовго. Не переведуться дурні на землі. Прикопали тихенько в посадці - і скрізь мир і спокій.
Відповісти
Так. Саме так
Відповісти
Я й правда, стаття реальна!!! Я хлчу подивитись на адвоката який візьметься за цю справу!!! Батько і хлопець мають отримати по років 5 за такі дії!!!
Відповісти
за які дії 5 років?
за тещо найшли маньяка який знищив не одне молоде життя!
та його требуло закопати...і ніхто б його не шукав!!!!
з такими потрібно самосуд вчиняти привселюдно вирізати все чим він так хизувався!!!!
він навіть не покаявся !
а поліція внас як міліція бездіяльна....нічого і нікогго не може найти...
Відповісти
Вибач,випадок нажалось!
Відповісти
Ти що, такий самий? Статті так гарно вивчив...Будь обережним
Відповісти
А що, мало продажних адвокатів?
Відповісти
А що, мало продажних адвокатів?
Відповісти
А потім скажуть, що з нього вибили зізнання силою. Сподіваюся докази будуть
Відповісти
та таких нелюдів привселюдно за я@ця підвішувати треба, щоб жалів не те що, про вчинене, а й за те що народився
Відповісти
Автомобілі нові купили їм, форму замінили, назву нову придумали, залишилось тільки справи їхні розслідувати. Впевнена на всі 100% що того маньяка з ПОЛІЦІЇ ніхто навіть не шукав, так як і ту дівчину з Нововолинська
Відповісти
Врадіївка, Криве озеро, Лощинівка Одеської області, Нововолинськ, до цього списку можна додати й Луцьк - ось яскраві приклади доблесної міліції-поліції. Наш народ сам краще справляється з виконаннями обов"язків тих, хто повинен забезпечувати дотримання законів, оберігати спокій громадян, надавати допомогу. Виникає одне запитання: а навіщо нам така поліція? З наших зарплат вираховують податки з яких оці поліціянти отримують немалі гроші, а захисту нема. Коли українці зможуть сказати: "Моя поліція мене береже"?
Відповісти
На мою думку тих, хто знайшов, зловив гвалтівника і здав у поліцію варто зарахувати до лав поліції. Вважати, що конкурсний відбір вони вже пройшли!
Відповісти
По идее Батько и хлопець могут пойти под статью про викрадення та насильне утримання, що супроводжувалося катуванням (замотування скотчем і утримання в багажнику). Но он был в розыске, потому может статья им и не пойдет. Но они были не при исполнении и не состоят в органах МВД. Могут осудить срок точно им не дадут, условно возможно, а так может и закроют дело за отсутствием.
Відповісти
МужнІй вчинок сильних чоловіків. Щасти Вам.
Відповісти