У Луцьку хотіли «відмазати» поліцейського, який бився у барі

28
9
У Луцьку хотіли «відмазати» поліцейського, який бився у барі
У бійці, яка відбулася у луцькому пивному клубі «Оболонь» брав участь слідчий Головного управління Національної поліції України у Волинській області. Коли його доправили у поліцейський відділок міста, окремі правоохоронці переконували колег не «заводити справу» на слідчого.

Пригода трапилася у ніч на неділю, 31 липня.

Коли в «Кораблику» почали битися, люди викликали патрульну поліцію.
Як стверджували очевидці, одним з учасників бійки, на якого вказали потерпілі, був чоловік, який представився працівником поліції. Він стверджував, що все «порішає».

Коли приїхали патрульні, чоловік відмовлявся представитися. Його доставили у Луцький відділ поліції для встановлення особи.

Копи стало відомо, що чоловік, ймовірно є працівником поліції, викликати працівників відділу внутрішньої безпеки.

Невдовзі у відділку з’явився чоловік у формі майора поліції: його сприйняли саме як працівник управління внутрішньої безпеки. Майор намагався переконати патрульних не складати протокол про адміністративне правопорушення колеги.

Прохання патрульних представитися майор ігнорував.

Коли в міськвідділі з’явився начальник Луцького управління патрульної поліції Олександр Вовченко, невідомий майор намагався утекти так і не назвавшись.

(на відео – момент спроби Вовченка поговорити з загадковим майором).



Патрульні зрештою встановили особу затриманого. Ним виявився слідчий обласного управління Національної поліції.

На нього склали протокол про адміністративне правопорушення. По факту побиття відкрили кримінальне провадження.
Теги: поліція, нп
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
9

Коментарі:


  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бачу, ще мало вигнали старих мєнтів. плачуться про несправедливу атестацію. треба було всіх нафіг вигнати. нові хоч трохи притомні. принаймні, шанс мають не скурвитися. а то посідали в машині і ще йому смішно.
Відповісти
А ПІП у цієї особи є щоб назвати чи це віртуальна сенсація?
Відповісти
згідно закону про захист персональних даних прізвища не можуть називатись
Відповісти
Ніхто не говорити про те , що під час цієї сутички постраждала невинна дівчина , яка з струсом мозку наразі лежить в лікарні ; від якої ці мародери , пардон міліція ,вимагали певну суму компенсації ( бо вони можуть все!!!!!!!!)........ Коли буде порядок в правоохоронній системі ?! Коли ці ОХОРОНЦІ закону перестануть прикриватися своїми "корочками"?! Злочинці в погонах!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
це БРЕХНЯ!!!НЕ КЛИЧТЕ НА СЕБЕ БІДИ.
Відповісти
недозволяйте їм їзити нп машинах з написом ПОЛІЦІЯ!!!!!!
мочіти їх до кінця потрібно!
Відповісти
Гнати їх треба з правоохоронних органів! Рішала дворові
Відповісти
Це Ухо Володимер Степанович
Відповісти
А ти звідки знаєш? Хто таємницю слідства розголосив? За це наступає кримінальна відповідальність.
Відповісти
Ти де живеш.? В теперішній час це як палець об асвальт.
Відповісти
Так назвись, якщо такий всезнайка
Відповісти
То піди і дай покази
Відповісти
Ти напевно такий самий слідак як і він. Треба буде піду і дам покази проти нього.
Відповісти
Як мінімум вигнати, а як максимум посадити тих тварюк! Я людина добра, але сам би застрелив таких покидьків!!! Одним словом с*кі!!!
Відповісти
Жах! Тепер спокійно і сходити в заклад не можна, бо побити можуть представники органів! І потім нічого не доказати, ні добитися правди не можна! Бо один одного прикривають!
Відповісти
Нормально
Махати кулаками норм і кричати, що я "слідак" і вам труба! Захисники називається
Котимося в прірву...
Відповісти
Була схожа ситуація. Нікому нічого не можна було довести! При чому доказів невинності і непричетності було досить. Правда де ті докази ділися невідомо
Боролися, боролися-вийшли крайніми
Сили і удачі вибороти правду постраждалим
Відповісти
Люди, які ні в чому не винні, не стараються одразу замяти справу. Значить вина його є. То моя така склалася думка
Відповісти
Цікаво як один чоловік, навіть якщо і слідчий міг побити 10-ох людей, в яких немає ні подряпини, а в нього перелом ноги та ряд інших тілесних. То не розібравшись не потрібно робити висновки
Відповісти
Підтримую!
Відповісти
По відео в цій статті видно який в нього перелом!
Людина з переломом ноги не бігатиме від авто до відділку, стараючись не попасти на камеру
Садити таких треба
Відповісти
Не дай Бог нікому отримати перелом. Так що не потрібно сміятись з цього, оскільки можуть і тобі зламати ногу, а потім всі так як і ти насміхаєшся, так і з тебе будуть.
Відповісти
Не знаю як цого било 10 людей. Хіба що, словесно. І нормально він ходить. І лице все ціле.

От колись мого знайомого 2 побило! От там не було на шо дивитись. То ви байки вже такі придумуєте. Напевне і правда самі менти коменти тут і пишуть
Відповісти
А як же сім'я Вдовиченків рукопашників, типу " постраждалих"? Чомому про них тут не згадується???
Відповісти
Погавкати під машиною може кожен.....покажіть будьласка відео з нагрудних камер? Слабо?
Відповісти
З нагрудних камер немають права розповсюджувати. Тільки як докази в суді.
Відповісти
Підтримую. Нехай покажуть відео з нагрудних камер. Думаю вони там щось приховують, а то вже викинули б давно.
Відповісти
А чому не вказує що бійка відбувалася за участю скандального забудовника Вдовиченка, так того самого Вдовиченка Д.В справу якого як мені стало з неофіційного джерела проводи якраз цей слідчий, мотив не знаходите? Чому не написали про так званих потерпілих? Вони напевне теж були у стані алкогольного сп`яніння? Зато аферисти з Громадського Волинь, вже розкрутили! Відео з заявником навмисне видалено! Не там копаєте шановно редакціє! Ой не там!)))
Відповісти