Затриманий екс-президент Грузії показав свою нову обраницю. ВІДЕО

10
-7
Затриманий екс-президент Грузії показав свою нову обраницю. ВІДЕО
52-річний екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, заявив про відносини з 31-річною депутаткою від «Слуги народу» Єлизаветою Ясько.

Випускниця Оксфордського університету Ясько і голова виконкому Нацради реформ України Саакашвілі разом і вирішили створити сім'ю. Перші спільні знімки Саакашвілі з Ясько стали з'являтися ще в червні.

І все б нічого, але Саакашвілі є все ще одруженим чоловіком. Його дружина Сандра Руфолс живе в Нідерландах з молодшим сином Ніколозом.

На сторінці в Facebook Єлизавета Ясько опублікувала повідомлення на підтримку Саакашвілі і підтвердила відносини.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
-7

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не супiр, але iпати мона
Відповісти
хто ще не іпав цю сраакашвільну бладь?
Відповісти
що ви копаєтеся в чущому гімні
Відповісти
Сімейні цінності у Міська на висоті...Ще той блядун...
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-ДУРАК жид-зеленський з облитим зеленкою хрячим Рилом ДУРАКОМ жидо-порошенком!!!!!
Відповісти
Але ще більший злочин вчинив свого часу мій рашистсько-жидовський зеленський батько, не одягнувши презерватив перед статевим актом...вилупився з сраки я клоуняка зеленський трикратний крадій пенсій зе-президент ХUЙЛО ЛАЛАЛА І хочу щоб мені надавали бітами по рилу пенсіонери, щоби я харкав й срав кровью!
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-ДУРАК жид-зеленський з облитим зеленкою хрячим Рилом ДУРАКОМ жидо-порошенком!!!!!
Відповісти
ДАЙТЕ МЕНІ ПО ХАРІ трикратно крадущій ПЕНСІЇ БО Я ТУПИЙ зеленський клоун-ДУРАК і мій трахальщик в моє очко хрячий порошенко-комуняка і мудак який потребує копняка у хряче пропите зеленкою облите рило
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-ДУРАК жид-зеленський з облитим зеленкою хрячим Рилом ДУРАКОМ жидо-порошенком!!!!!
Відповісти
ХАЙ ПОДОХНЕ ТРИКРАТНИЙ КРАДІЙ ПЕНСІЙ клоун-ДУРАК жид-зеленський з облитим зеленкою хрячим Рилом ДУРАКОМ жидо-порошенком!!!!!
Відповісти