Майстер із Волині виготовив понад 300 мінізамків

2
0
Майстер із Волині виготовив понад 300 мінізамків
Понад 300 маленьких замків, церков, фортець і інших малих архітектурних споруд виготовив волинський майстер Валерій Потапчук. Чоловік створенням мініатюр захопився 15 років тому, зараз навчає цьому дітей з різних куточків області.

Пише Волинь юа.

Архітектурні споруди митець вигадує. Точних копій справжніх замків, каже, ще не робив. Розповідає: фантазія приходить в процесі підбору каміння і матеріалів. Кожну деталь мінібудівлі намагається зробити реалістичною.

«Десь використав сервіз старий, елементи від світильників старих, їх на металоломі купив», – каже Валерій Потапчук.
Частина колекції майстра розташована на подвір’ї обласного еколого-натуралістичного центру.

Мінізамки, каже, морозу не бояться, бо в основі намагається використовувати природне каміння та стійкі матеріали.

Чоловік працює керівником гуртка ландшафтного дизайну у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі. Восьмикласниця Іванна Адамчук приїжджає на гурток разом з однокласницею і подругою Анною Борщіюк.

Школярки розповідають: їхати на гурток їм далеко, але занять не пропускають, бо створення мініспоруд їх захопило.

«Ми вибирали кожен собі камінь з яким працюватимемо, заміри робили. Малювали ескіз, кожен собі придумував який замок хоче і по ньому складаємо його», – пояснює учениця Іванна Адамчук.
Її подруга Анна Борщіюк нині працює над замком, яким планує поставити на подвір'ї свого будинку.

Майстер каже: частину елементів купують, дещо знаходить на металобрухті. Батьки приносять світильники, старі плафони, з яких діти майструють куполи замків. Особливої технології з виготовлення замків, церков та фортець немає. Майстер працює за власною технікою.

Заняття гуртка безплатні і відбуваються щонеділі. Будувати фортеці щоразу приходять понад 20 учнів. Також майстер проводить онлайн уроки для дітей з сільської місцевості, яким важко дістатися до Луцька.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хочби чекнули що чувак у Дубні гуртками рулить (рівненська обл). суспільне зараз - дно, а ви перепощуєте бездумно
Відповісти
А все тому, що людина працює керівником гуртка ландшафтного дизайну у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі. Ландшафтний дизайн дійсно вражає своїм розвитком та перспективою. Багато ідей з ландшафтного дизайну можна знайти на сайті https://www.noviy-sad.com.ua/portfolio
Відповісти

© 2024. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».

Віртуальний хостинг сайтів HyperHost.ua в Україні