Нічні погроми біля Офісу президента: у Зеленського відреагували. ВІДЕО

20
2
Нічні погроми біля Офісу президента: у Зеленського відреагували. ВІДЕО
В Офісі президента заявили, що вандалізм біля ОП дискредитує учасників акції протесту. Про це ввечері в суботу, 20 березня, в коментарі журналістам заявив радник ОП Михайло Подоляк.

Він нагадав, що біля Офісу президента майже щодня відбуваються ті чи інші акції протесту, що є проявом демократії, пише Корреспондент.

"Більшість акцій закінчуються абсолютно мирно, без будь-яких проявів дикого, позамежного вандалізму. Однак сьогодні ми побачили зовсім інше. Відверте презирство до суспільства, до адекватності, до суті протесту як такого. Побачили ми, швидше, безумовний намір спровокувати якесь дике насильство, безумовний намір спровокувати агресію з боку поліції, очевидний намір залишити після себе якісь руйнування", - сказав Подоляк.

Він підкреслив, що така тактика дискредитує самих організаторів протестів та "оголює їхні приховані страхи".

"Розбите скло у вікнах поміняють, написи зі стін - змиють. Сліди від піротехніки на стінах Офісу президента приберуть. А ось те, що друзі Стерненка самі себе показали руйнівниками, вже не виправиш. Усі зроблять свої висновки", - підкреслив Подоляк.

Він також зазначив, що такими погромами організатори акції підтвердили "пропагандистські кліше" про те, що на вулицях Києва нібито постійно відбуваються якісь заворушення.

Учора пізно ввечері біля Офісу президента пройшла масштабна акція протесту.

Учасники акції на підтримку активіста Стерненка намагалися потрапити в Офіс президента. Вхід в будівлю закидали димовими шашками, залили червоною фарбою і розмалювали стіни, підпалили табличку Офісу президента. Поліцейські намагалися відтіснити пікетників від входу в ОП, але у них це не вийшло. Після чого учасники мітингу почали кидати у правоохоронців фаєри.

Пізніше учасники акції протесту біля ОП висунули вимоги, серед яких - звільнення активістів і відставка генпрокурора та глави МВС.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
2

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якщо ОП глухий до голосу народу і не звертає на народ увагу , то доводиться стукати голосніше.
Відповісти
Зі всього видно, що акцію під офісом готували в офісі Авакова
Відповісти
Те, що поліція не перешкоджала актам хуліганства є не виявом доброї волі, а невиконанням службових обов'язків. Приміщення офісу президента є:: 1. державною установою, 2. режимним об'єктом, 3. об'єктом державної власності. Дії певних осіб під офісом загрожували здоров,ю та життю інших учасників протестної акції. Висновок. Керівництво державної охорони, міністр внутрішніх справ повинні понести службову та навіть кримінальну відповідальність
Відповісти
Щось преЗЕдента не видно і не чути.
Відповісти
Не видно і не чути, бо обісрався.
Відповісти
до глухуюватої влади інакше не доходить
Відповісти
А де черговий відосик з призначенням винних?
Відповісти
Винуватців призначили ще мабуть 19 березня. А може навіть на тиждень раніше. Ними стали Петро Порошенко - ворог Зеленського та Шабунін - Ворог Авакова, Венедиктової, Єрмака та інших. Призначені можуть оскаржити своє призначення в суді. Навіть в нашому суді мають можливість виграти справу, яку буде додано до справи профуканих головним офісом України вагнерівців
Відповісти
Ага, "виграти" , особливо в "печерному", або знаменитому "окружному"!
Відповісти
порохоботе твій хряк порошенко такаж трикратно крадуча пенсії СВОЛОЧ як і його братан-клоун зеленський які заслуговують на суворе покарання!
Відповісти
Але ще більший злочин вчинив свого часу мій рашистсько-жидовський зеленський батько, не одягнувши презерватив перед статевим актом...вилупився з сраки я клоуняка зеленський трикратний крадій пенсій зе-президент ХUЙЛО ЛАЛАЛА пердолю свою прес.секретутку мандель і за це платю їй 1.5тисячі баксів в місяць з вкраденних мною Пенсій в пенсіонерів з моїми бандитськими зе-партійними Подєльніками! І хочу щоб мені надавали бітами по рилу пенсіонери, щоби я харкав й срав кровью!
Відповісти
Але ще більший злочин вчинив свого часу мій рашистсько-жидовський зеленський батько, не одягнувши презерватив перед статевим актом...вилупився з сраки я клоуняка зеленський трикратний крадій пенсій зе-президент ХUЙЛО ЛАЛАЛА пердолю свою прес.секретутку мандель і за це платю їй 1.5тисячі баксів в місяць з вкраденних мною Пенсій в пенсіонерів з моїми бандитськими зе-партійними Подєльніками! І хочу щоб мені надавали бітами по рилу пенсіонери, щоби я харкав й срав кровью!
Відповісти
Майдаунуті херрої. а ми вже в європі чи ні? Народ України судить не по брехливим патріотичним гаслам, а судять по рівню зарплат та трикратно обкраденних пенсій до рівня зе-мародерних цін на товари і комунальних здирнитцьких зе-тарифів до держ.-переворотного майдану і після! Майданутий держпереворот - це не помилка, а конкретний не покаранний злочин і трагедія окупованного крадущими й брехливими жидами простого українського одураченного поцріотичними гаслами народу! Та забули очевидно що соловя одними байками не накормлять і вічно так тривати небуде і вся оця бандитська держ.переворотна крадуча зеленсько-порошенська жидівська система рухне в прірву!
Відповісти
Трикратно крадущі пенсії ганебні бандитські"Слуги" чекають посадки на нари з кулявлобленням на Банковій від пограбованого Народу України!!!
Відповісти
Ти не Голос Народу, ти його - пук. Голос іде від голови, від серця. Натомість твоя маячня - просто з отвору
Відповісти
до тебе до-пук урод зеленський порохоботе твій хряк порошенко такаж трикратно крадуча пенсії СВОЛОЧ як і його братан-клоун зеленський які заслуговують на суворе покарання!
Відповісти
А ти хто,чоловіче,щоби коментувати,радник задріпаний...
Відповісти
"До"лбойоб зе-порохоботе твій хряк порошенко такаж трикратно крадуча пенсії СВОЛОЧ як і його братан-клоун зеленський які заслуговують на суворе покарання!
Відповісти
трикратно крадущий пенсії урод зе-президент відмиває обкрадені в пенсіонерів пенсії і розплата за цей злочин йому в пеклі неминуче настане!
Відповісти
на сайті психічно хворий пенсіонер, який говорить голосом народу. Прохання на певний час унеможливити доступ неповнолітніх та осіб з нервовими розладами до сайту. А також представникам партії ЄС звернутись до редактора сайту із проханням видалити дописи цієї хворої особи, який явно провокує висновки необізнаних читачів про "причетність" до пенсіонера Петра Порошенка
Відповісти