--> Студент з Луцька винайшов унікальний пристрій. ФОТО | Волинь 24 - новини Волині та Луцька

Студент з Луцька винайшов унікальний пристрій. ФОТО

17
6
Студент з Луцька винайшов унікальний пристрій. ФОТО
Луцький НТУ привітав студента першого курсу спеціальності Інженерія програмного забезпечення Тимчука Владислава за зайняте третє місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів Малої академії наук України. Секція «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження».

Владислав працював над темою «Використання електромагнітних хвиль як альтернативного джерела енергії». Він розглянув можливість використання електромагнітної енергії як альтернативного джерела енергії, акцентував увагу на тому, що для живлення сучасних електронних пристроїв все частіше використовуються малопотужні джерела альтернативної енергії, - йдеться на сторінці НТУ.



Тобто був створений прилад для перетворення енергії електромагнітного випромінювання, зокрема оптичного діапазону, в електричну енергію. Владислав зумів створити такий пристрій, для якого не потрібні були б енерговитрати, досяг підвищення ККД пристрою, спростив технологію його виготовлення і знизив вартість.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
6

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
молодець, але його розробку хтось запатентує та продасть, а студент залишиться нізчим
Відповісти
Тоже мне изобретение. Все уже давно разжевано в учебниках физики. Прочитать прочитал, а понять не понял - диоды и конденсаторы надо брать высокочастотные, диоды с низким падением напряжения и малой емкостью.
Відповісти
ВИ ХОЧ ЗРОЗУМІЛИ ЩО НАПИСАЛИ ?))))
Відповісти
А Ви зрозуміли? Все правильно сказав, для повишення КПД потрібно брати високочастотні компоненти. Що не так? 1-2 курс фізики.
Відповісти
сам закінчував бакалаврат в СНУ ім.Лесі Українки. Влаштувався вчителем. Подавав свою
бакалаврську роботу (частину її) до МАНу з учнем. Уявіть моє здивування, коли ж мій науковий керівник ідентично використав мою роботу зі своїм представником на тому ж МАНі. Писав я тоді роботу сам, так як він вимагав на лапу. Батхьорд у нього був той ще. І тепер як це називається? Це вся наука в Україні така(((
Відповісти
Так сонячні батареї теж працюють від сонячного світла . А від якої "опичної енергії" працює його винахід? Тай електромагнітне випромінювання на порожньому місці не виникає, для цього потрібне джерело струму
Відповісти
:) оптичного діапазону? що мається на увазі під оптичним? а всі інші які га, пани?
підказую, праффесору-керовнику- "відкрийте" будь-який напівпровідниковий діод чи транзистор і ви отримаєте перетворювач електромагнітного випромінювання (фотовольтаічний ефект) в електричну енергію.
бережіть себе і шануйтеся
Відповісти
:) оптичного діапазону? що мається на увазі під оптичним? а всі інші які га, пани?
підказую, праффесору-керовнику- "відкрийте" будь-який напівпровідниковий діод чи транзистор і ви отримаєте перетворювач електромагнітного випромінювання (фотовольтаічний ефект) в електричну енергію.
бережіть себе і шануйтеся
Відповісти
клоуни, ген всі.
Відповісти
BolgerOS v2.0
Відповісти
ельбрус
Відповісти
Что с "Эльбрусом" не так? Просто имей в виду, когда путинские войска будут кататься по тебе танками, управляться они будут именно посредством Эльбрусов, надеюсь, тебе будет приятно и комфортно тогда смеяться дальше.
Відповісти
На фото простой умножитель напряжения под реактивный ток. И в чём достижение. В вилке Авраменко? Или в том, что вокруг полно помех от бытовых приборов и пока они включены в сеть, то часть потерь можно утилизировать? Не проще ли создать из того же удвоителя необычный и не импульсный блок питания с КПД под 95% и не терять энергию так безбожно. Ведь заряд и разряд емкости на частоте 50-100 герц имеет КПД порядка 100% в отличие от импульсных ВЧ систем с индуктивностями рассеивающих энергию в сопротивлении катушек и эфире.
Відповісти
Для того чтоб понять что вы тут написали половине комментаторов да и автору изобретения нужно начать читать литературу по радиоэлектронике и радиотехнике. А изобретатель похоже нашел идею в папином "Юном технике" ))).
Відповісти
У меня токо один вопрос - вы там на Волыни все дауны, или как-то через одного - рагульё тупое?
Відповісти
Москалику @бучку захлопни, сиди в своєму гівні і не висовуйся
Відповісти
А ты относишь себя к умному рагулью?
Відповісти