«Її б живцем розірвали»: Вільчинська відмовлялись дихати в алкотестер, бо вона «в шоці». ВІДЕО

28
12
«Її б живцем розірвали»: Вільчинська відмовлялись дихати в алкотестер, бо вона «в шоці». ВІДЕО
Нагадаємо, що винуватицею нічної аварії у Луцьку, в якій постраждала п'ятирічна дитина, стала скандально відома луцька підприємиця Інна Вільчинська. Раніше стало відомо, що внаслідок ДТП на Відродження 5-річна дівчинка потрапила в лікарню.

Один зі свідків, який перебував безпосередньо на місці ДТП у Луцьку за участю скандально відомої підприємиці Інни Вільчинської, внаслідок якої постраждала 5-річна дитина, розповів про деталі та подробиці автопригоди, які побачив на власні очі.Про це пишуть Волинські Новини.

Лучанин пригадує деталі вчорашнього інциденту.

«Водій таксі Chevrolet Aveo зупинився на червоний сигнал світлофору. Через 3-4 секунди у нього в’їхала Audi і таксі полетіло на зустрічну смугу. Водій різко вдарив по гальмах і зупинив авто. Тим часом із вулиці Січової виїжджало інше авто, то вона в’їхала і в нього, в бік. Наскільки я бачив, у салоні таксі була жінка, чоловік, хлопець та дитина. Основний удар прийшовся на сторону водія. Удар був такої сили, що задня частина таксі деформувалася у «гармошку». Схоже, що дитина вдарилась головою у сидіння водія. Також бачив кров на обличчі у пасажирки таксі. Чоловік та хлопець, які теж перебували у салоні авто, схоже, не дуже серйозно постраждали. А дівчинка то сильно», – каже очевидець аварії.

З його слів, свідки ДТП були налаштовані рішуче, і, якби не поліція, вони вчинили б над водійкою Audi самосуд.

«Її б розірвали живцем, бо у неї були видимі ознаки алкогольного сп’яніння. От видно, коли людина дуже випила. Вона не хотіла дихати в драгер, пояснюючи це тим, що від шоку не може дихати. Вона розуміла, що якщо дихне у драгер і прилад покаже зайві проміле, то уже не відвертиться – занадто багато свідків», – каже очевидець ДТП.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
12

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну випила и випила с ким не буває
Ви на себе подивиться святоши. Чи шо нихто за руль пяним не сидав?? Никто ж не вмер
Скоти толпою на одну кинулись дівчину
Відповісти
А ви хотіли, щоб хтось загинув? Поки такі , як ви ,будуть п'яними сідати за кермо , а наша доблесна поліція їх захищати, доти буде така безкарність. Треба було, щоб зробили люди їй самосуд, зняли на відео та показали у фб. То може , інші трохи думали б, як сідати і їхати п'яними. Завдяки їй, постраждали нівчому не винні люди, які їхали додому.
Відповісти
Гидота , поколiння паразитiв.
Відповісти
Правильно зробили. Ти на себе подивись, яка ти скоро на.
Відповісти
Для Саша. Сарказм ? Чи маячня ідіота ?
Відповісти
Підарас, ти кого захищаєш????? Черт, шоб ти здох разом з нею!!!!!
Відповісти
То може ти той самий родич тої скотини, який працює в поліції? Чи може вона думала про своїх дітей?
Відповісти
Щодо п‘яниці зрозуміло, повинна відповідати.
А таксист взявся везти дитину без дитячого крісла? Пасажири попередили службу таксі що потрібно авто з дитячим кріслом?
Треба починати зміни з себе.
Відповісти
Хм.... І це можливо. Але не порівнюйте трамвайну ручку з.... .
Відповісти
Хто тут зробить самосуд, про що ви говорите, одні сцикуни. Тільки те і роблять, що язиками шльопають. Немає кому покарати цю сволоту. Але надіюсь, що вона скоро свою кару отримає.
Відповісти
Ви вси пиздаболи
Толпой одного бити можете
Идить убийтесь
Жалко вона вас всех вчора не збила
Відповісти
Саша ти сволочь рідкісна.
Відповісти
Дебили
Відповісти
Саша, напиши свій номер, або скажи адресу, поговоримо по чоловічому.
Відповісти
морду прикрий.злочинець має відповідати за свої вчинки.
Відповісти
Ти виродок , паразит.
Привiт мажорам.
Відповісти
Підар, де ти є???Я тобі яйця вирву і ти їх схаваєш, черт!!!!
Назви свій адрес.
Відповісти
Ви бидлота тупа полишуцька
Відповісти
Наступного разу тебе пянь за кермом переїде , може тоді перестанеш усіляку шваль захищати!
Відповісти
Саша , мажор
З родини нам все дозволено
Відповісти
Наступного разу може і з деревом не розминутися.... І тоді настане її судний час на землі.
Відповісти
а може десь рушицю знайде, піде в ліс...
Відповісти
Полячук адвокат порішає
Відповісти
То винуватий таксист, на вулици було слизько
Батьки винувати, для дитей э крисло специальне
Яки ж ви тупи не розумиете
Лучани бидло немите
Відповісти
Узбагойся, укурок, і клавіатурою навчись користуватися правильно.
Відповісти
Сука, тобі пора здохнути.
Відповісти
Саша то ви теж їзди п'яний, калічите дітей? У ВАС ТЕЖ РОДИЧІ ПРАЦЮЮТЬ В ПОЛІЦІЇ, і вам теж все дозволено? в чому винна дитина? бо якась курва думає що вона дуже крута.А на рахунок хто сідає за руль п'яний то я теж мама і з 1996 року маю права і ні разу не дозволила собі пити. І ПОКИ будуть такі як ви і ця скотина яка має круту лапу в поліції то прості люди будуть страждати. Запитайте у своєї мами щоб вона робила
Відповісти
То в тебе Саша теж родичі працюють в поліції? Тобі теж дозволено все? Ти захищаєш скотину яка покалічила дитину? Запитай у своєї мами як би вона себе поводила в такій ситуації? Може ця " леді" думала про своїх дітей коли сідала за руль? Чи їй закони не писані, бо знає що родич відмаде
Відповісти