Українка порахувала, скільки обходиться життя у Польщі

2
0
Українка порахувала, скільки обходиться життя у Польщі
Львів'янка Оксана Домбровська разом з чоловіком та двома синами переїхала до Кракова півтора роки тому. Жінка порахувала, скільки її родина витрачає на їжу, пише Газета.

"Найдорожче у Польщі обходиться житло. Двокімнатна квартира в середньому коштує 16-17 тис грн. Але оплатити житло і ще мати кошти на продукти можна, навіть якщо в родині один працюючий. Мій чоловік працює на будові, я маю тимчасові підробітки нянею. Сини – школярі. В перші місяці важко зрозуміти, скільки коштує їжа. В супермаркетах таке різноманіття, що хочеться все спробувати. За кілька місяців обираєш продукти, які подобаються і лише тоді можна орієнтуватися у цінах та акціях", - каже Оксана.

Вона закуповує продукти раз на тиждень. В середньому на місяць на родину йде від 7 до 8 тис грн.

"Зараз підписалася на різні додатки, де супермаркети публікують свої акції. Наприклад, курячі четвертинки можна купити по 15 грн/ кг. Це найдешевше м'ясо у Польщі. Часто бувають знижки на курятину та качатину. Іноді можна купити фаршировану качку з яблуками за 70 грн. Я вдома дивлюся акції, складаю список, що потрібно і йду до магазину. Найбільше люблю скуповуватись у "Бедрьонці", але хороші акції бувають і в інших магзинах", - додає українка.

Оксана пояснює, що у співвідношенні до заробітків, такі витрати на їжу невеликі.

"Дохід нашої родини на місяць - 41 тис грн. Це переважно чоловікова зарплата. Грошей цілком вистачає на зйомне житло, їжу і одяг. Причому одяг тут недорогий. Наприклад, жіноче пальто можна купити на 1 тис грн дешевше, ніж в Україні. А в період знижок взагалі дуже дешево. Відкладати поки не можемо. Я чекаю карту побиту і лише тоді зможу приступити до праці", - пояснює українка.

Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
0

Коментарі:


Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
2 кг. картоплі - 4зл. = 29 грн., 1 кг. цибулі - 4 зл. = 29 грн. Де тут дешево? Я не сперечаюсь, є дешева молочка, зокрема сири та йогурти, хороше м'ясо - так само як і в нас, або дорожче, так само і з ковбасою.
Дешева риба (дешевих сортів), курятину по 20 грн. - бачив, але її собаки їсти не будуть.
Відповісти
Мда інша країна, інший рівень життя,не дарма туди на заробітки їздять , а тут двоє працють і економити на усьому треба! (
Відповісти

© 2016. Усі права захищені. Повна або часткова перепублікація матеріалів можлива лише за дотримання таких умов: 1) гіперпосилання на «Волинь24» стоїть не нижче другого абзацу; 2) з моменту публікації на «Волинь24» минуло не менше трьох годин; 3) у кінці матеріалу на «Волинь24» немає позначки «Передрук заборонений».